• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Card Server Client (Csc) 4.0.0.2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Card Server Client (Csc) 4.0.0.2

Card Server Server Client plugini altdvb programında kullandığımda plugin gayet güzel çalışıyor. Yalnız programı kapatmak isteğidiğimizde altdvb programı yanıt vermeyi durduruyor ve sistemi kilitliyor. Bu plugini altdvb programından kaldırdığımızda altdvb gayet güzel çalışıyor. Çeşitli forumlarda bunun msvcr70.dll dosyasından kaynaklanabildiği ve patchli yeni dosyanın system32 dizinine kopyalandığında sorunun çözüleceği belirtilmekte. Bu denenlerin hepsini yapmama rağmen bu plugin altdvb programını kapatırken programın yanıt vermemesine neden oluyor. Bu sorun hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum.

dvb programlar ss2 lerle uyumlu olmasına ramen bazı plugin ler boyle problemler yarata biliyor bende altdvb ile wincsc aynı kişi tarafın dan yazılmış olmasına ramen bazen problem yaratıyor ama bunlara kafayı takmayı bırakalı cok oldu progdvb de kurulu onda calış mayanı oburunde deniyip problemden kurtuluyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X