• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 cı da mudüllü diğitürk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 cı da mudüllü diğitürk

merhaba arkadaşlar işyerinde modüllü diğitürk üyesiyiz.cihaz 9000 cı cihazda en son tpsli yazılım var.lig tv ve diğer diğitürk kanallarını açtığımda 30 sn .sonra donuyo ve öylece kalıyor.modülü çıkartıp takıyorum bu seferde modül onaylanıyor diyor ve öylece kalıyor.modülü çıkartıp sıradan bir cihaza takıyorum tıkır tıkır çalışıyor.acaba sorun ne olabilir.veya hangi yazılımı kullanmalıyım.teşekkürler.

modül bilgisi yazan menüye gir altta yöntem multi tracking yap düzelir

Yorum yap

onu da denedim olmuyor.üstelik 2000 xcı cihaz var onda da denedim belirli bir süre sonra yine donuyor

Yorum yap

şuan bende 9000de modülle izliyorum lig tv yi senin dediğin sorun yok cıhaza reset atıp yeniden tarat öyle dene sorun olmaması lazım

Yorum yap

Cihazın emusunu kapat çakışma yapabilir.
          Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

modulun arıza yapmış olabilir o çok sık yaşanan bir sorun...

Yorum yap

orion modülde sorunsuz çalışıyor.sürekli bu modülü kullansam olurmu? .artı emuyu kapattım, cihazı resetleyip yeniden tarama yaptım.üstelik bunu 2000 xcı plasta da denedim diğitürkün orjinal modülü ile hep donma yapıyor.yaklaşık bir yıldır hiç bir sorun yoktu.sorun yeni başladı.dediğiniz gibi sorun cw modülde de olabilir.bu modül için neyapabilirim. modüle yazılım mı atılacak yoksa modül değişecekmi? teşekkürler

Yorum yap

orjinal dt moduluyse ona bildiğim kadarıyla yazılım atılmıyor..

Yorum yap

Aynı Cihazı bende kendi modülümle kullanırken ilk bu sorunu yaşamıştım menü de modül bilgisi bölümüne girip orada kendi modülünün üzerine gelip okey liyorsun çıkan menüde Crypto Digi Turk seçiyorsun olayın çözülüyor

Yorum yap

onu da denedim olmuyor evde 9000 ultra ve 2000 xcıs plas var onlarda denedim bir sorun yok hem modülle hem de kartala çalışıyor sorun 9000 cı da herhalde bu cihazın ilk yazılımı varmı acaba orjinal emusuz yazılım bir de onu deneyim.teşekkürler.

Yorum yap

karabela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      onu da denedim olmuyor evde 9000 ultra ve 2000 xcıs plas var onlarda denedim bir sorun yok hem modülle hem de kartala çalışıyor sorun 9000 cı da herhalde bu cihazın ilk yazılımı varmı acaba orjinal emusuz yazılım bir de onu deneyim.teşekkürler.
                      Modülün versiyonu nedir?

Yorum yap

V.4.00.008 modül bilgisi içinde. dvs namber 2297

Yorum yap

Arkadaşım;emuyu pasif ettin mi?
                          Yukarıda @tako 2000 ustanın dediği olay genelde olur..
                          Orion ile çalışıyor diyorsun,sebep emu cw modül ile dt cw modülün direk çakışması da olabilir...
                          Bir de frekansı silip baştan tarat...Ama evvela senin bütün bunları denediğin yerde LNB frekans sapması olmasın?
                          Yani;şikayetçi olduğun yerdeki frekans gerçek frekans mı?Yoksa sapmış mı?
                          O da olabilir...Dtürk için böyle bir sorun yaşamadığım için sadece bir öneridir...Lütfen sonuçları bildirmeye devam eddersen bizler de sayende bilgi sahibi olmuş oluruz...Kolaygelsin...
                          İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                          CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                          KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                          ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

evet arkadaşım emuyu kapattım.2007 yılı 1. aya ait yazılımı yükledim.kanalları silip tekrar tarattım.4 adet değişik yazılım denedim her yazılımdan önce ve sonra fabrika ayarlarına döndüm.sonuç olumsuz.yukarda dediğim gibi 9000 ultrada ve 2000 xcıs plasda hem modülle hem direkt kartla sorunsuz çalıştı 2000 xcı da da aynı sorun var.sinyal seviyesi % 75 lerde çok ilginç bir durum.diğium üstat modül versiyonunu sormuştu.belki bundan olabilir.yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum yap

Arkadaşım;lnb frekans sapması da olabilir diye düşünüyorum...
                              İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                              CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                              KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                              ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X