• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play2 [9.X] CoreELEC 9.x for S905/S905X @adamg

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @adamg LibreELEC-S905.arm-9.0

LibreELEC-S905.arm-8.90.5
    07-03-2018

SD Kart
    https://libreelec.adamg.co.uk/releas...-8.90.5.img.gz

Manuel Update
    https://libreelec.adamg.co.uk/releas...arm-8.90.5.tar

Not:WP2 dtb.img dosyası SD karta yazdırdıktan sonra kartın içindeki device_trees klasörünün içindedir.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
      LibreELEC-S905.arm-8.90.5
      07-03-2018

SD Kart
      https://libreelec.adamg.co.uk/releas...-8.90.5.img.gz

Manuel Update
      https://libreelec.adamg.co.uk/releas...arm-8.90.5.tar

Not:WP2 dtb.img dosyası SD karta yazdırdıktan sonra kartın içindeki device_trees klasörünün içindedir.
      bu imajı kurarken hiç bir sorunla karşılaşmadım görüntü kaliteside artmış
      kumanda sorunu yok gibi fark edemedim sistem çalışması çok stabil
      TVH 4.4 de kanallar çalıştı TVH 4.2 yi kaldırdım eklentilerin çalışmasında
      hiç bir sorun yok ayrıca Kurulum ayarlarını yaptıktan sonra Crazycat ve haunppauge
      driverların kaldırdım yerine yeni verilen Crazycat 9.0.101 driverını kurdum
      Gayet güzel çalışan bir imaj olmuş

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Bunlardan temiz yeni bir backup verseniz.
        Teşekkürler. Sevgiler...

Yorum yap

• durakb Nickli Üyeden Alıntı
          Bunlardan temiz yeni bir backup verseniz.
          Teşekkürler. Sevgiler...
          Backup işi @ozkaradag hocamızın İnşallah Yakında oda olur

Saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Crazycat driverını artık unutun yeni driver haunppauge olacak.İleriki sürümlerde crazycat tamamen kalkıyor.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• sayın bülent56 Crazycat ve haunppauge
              driverlarını nasıl kaldırdınız.saygılar

Yorum yap

• saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                sayın bülent56 Crazycat ve haunppauge
                driverlarını nasıl kaldırdınız.saygılar
                FTP ile bağlanıp Addons tan sildim ters tıkla sil

Saygılar

Yorum yap

• storage/kodi/addons/ sonrasındaki dosya adı nedir drivers olarak bende yok.saygılar

Yorum yap

storage/kodi/addons/ sonrasındaki dosya adı nedir drivers olarak bende yok.saygılar
                    Crazycat driver bu ismi görmen lazım onu silip yenisi Crazycat 9.0.101 driverını kuracaksın @adamg imajını kullanıyorsan
                    diğer imajlarda yok zaten

saygılar

Yorum yap

• bu imageyi sd karta yükledim kuruldu.cihaz ip alıyor fakat filezilla ile bağlantı kuramıyorum.kablolu ve kablosuz deneme yaptım yine bağlanamadım (kullanıcı adı:root parola: libreelec yazdım )sebebi ne olabilir.saygılar

Yorum yap

• Port: 22 yaptın mı abi?

Ayrıca Eklentiler > LibreELEC > Services'dan SSH ve FTP'yi aktif ettin mi?

Sevgiler...

Yorum yap

• evet hepsi aktif.

Yorum yap

bu imageyi sd karta yükledim kuruldu.cihaz ip alıyor fakat filezilla ile bağlantı kuramıyorum.kablolu ve kablosuz deneme yaptım yine bağlanamadım (kullanıcı adı:root parola: libreelec yazdım )sebebi ne olabilir.saygılar
                            Filezilla da SFTP ile

sunucu:cihaz IP no

kullanıcı adı: root

parola:libreelec (ben hiç parola kullanmadım)

kapı: 22

hızlı bağlan tıkla bağlandığın zaman çıkan ekranı okeyle

onlardan önce imajdakı SSH aktif olacak

Kablosuzda zor olabilir kablolu bağlanacaksın

Saygılar

Yorum yap

• LibreELEC-S905.arm-9.0-devel

WeTek/Play2/LibreELEC/Imaj/9.0/dev-builds/adamg

19.03.2018

MSD Kart
                              http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Play2...561ea35.img.gz

Manuel Update
                              http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Play2...g9e561ea35.tar

driver.dvb.crazycat
                              http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Play2...at-9.0.101.zip

Saygılar

Yorum yap

• Ben de 9.0'a geçtim artık, oldukça stabil gördüm.

Adamg'nin buidi 64bit olduğu için bazı eklentilerin son sürümünü bulmakta zorlanıyoruz.
                                Misal Oscam için 32bit'te Solo4K'nın sürümleri oluyor ama 64bit'te böyle bir durum olmadığı için o an hangi sürüm derlenmişse onu kullanmamız gerekiyor.

Bir de renkler videoda çok koyu ve cırtlak görünüyor, belki benim TV'den de olabilir.

9.0'a güzel özellikler var, birden fazla PVR kullanıyorsak çalışma sırasını belirliyoruz.

PVR Sisteminde 8.0'de farklı PVR'den bir kanala geçmiyordu, bunda direk geçiyor. Yani bir bütün var, ki bu çok hoş.

Kısaca: Sevdim beğendim, backup gelebilir.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X