• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

polsat ve aes kanallar geç açılıyor:::

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat ve aes kanallar geç açılıyor:::

ya arkadaşlar mesela şu an tvn kanallarına geliyorum çok bekliyorum öyle açıyor ama yine aynı polsatın ayrı frekanslı birbaşka paketindeki kanallar çabuk açılıyor ama çoğu frekanstakiler çok geç açılıyor sinir olacam ya...

cihaz next 5000 xci

saygılar...

üstatlar daha iyi bilir ama kardeşim bence bi com porttan sharingi kapat öle dene

Yorum yap

herodot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ya arkadaşlar mesela şu an tvn kanallarına geliyorum çok bekliyorum öyle açıyor ama yine aynı polsatın ayrı frekanslı birbaşka paketindeki kanallar çabuk açılıyor ama çoğu frekanstakiler çok geç açılıyor sinir olacam ya...

cihaz next 5000 xci

saygılar...
      Bu paket RSA key kullanıyor o yüzden geç açması normal.

Yorum yap

ama arkadaşın 9000 inde çok çabuk açıyor tamam benim cihazdan daha iyi ama bu kadar da fark olmaz yani geç açılmada...ya bi de önceden böyle değildi şimdi böyle oldu mesela ushuaia kanalında 8888+ok şeklinde güncelleme yapardım hemen güncellerdi ama şimdi üzerinde nerdeyse iki üç dk bekleyip öyle açıyor yani cihazın her alanda kanal açmada geç açma sorunu başladı bu aralar...

saygılar...

Yorum yap

herodot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ama arkadaşın 9000 inde çok çabuk açıyor tamam benim cihazdan daha iyi ama bu kadar da fark olmaz yani geç açılmada...ya bi de önceden böyle değildi şimdi böyle oldu mesela ushuaia kanalında 8888+ok şeklinde güncelleme yapardım hemen güncellerdi ama şimdi üzerinde nerdeyse iki üç dk bekleyip öyle açıyor yani cihazın her alanda kanal açmada geç açma sorunu başladı bu aralar...

saygılar...
          Cihazına setting dosyası falan attıysan cihazı resetle ve tekrar kur. Hız olarak biraz farkedebilir.

Yorum yap

polsatlar 7500 lerde açılıyormu varsa key verirmisiniz!
            :zipla: :zipla:

Yorum yap

hakan.bıçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              polsatlar 7500 lerde açılıyormu varsa key verirmisiniz!
              http://www.mach1digital.com/mach1for...9&postcount=12

Buraya bak. Elle giremezsen Emu Key bölümünde güncel key dosyası var onu at.

Yorum yap

nex 9000 cı cihazım var polsat keylerini doğru satırlara girdiğim halde acmıyor öbür 8000 cıya aynı keyleri giriyorum 8000 de acıyor ama 9000 de acmıyor

Yorum yap

9000 de polsat keyleri 08+18 bölümlerine girilecek. 8000 lerde 10+11 bölümlerine girilir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazına setting dosyası falan attıysan cihazı resetle ve tekrar kur. Hız olarak biraz farkedebilir.

ya cihazı resetleyince de kanal sıralamalarım falan heba oluyor...

neyse cevap için tşk...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X