• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digital SATFINDER2 Uydu Yön Bulma Cihazı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

www.satfinder2.com sitesinde gerekli frekans yükleme programı ve kullanım klavuzu mevcuttur.

SF-02 Gri tuş takımlı tüm cihazlarda koruma vardır ve diğerlerinede eklenmiştir. Firmaya getirilen yada gelen tüm cihazlarda kısa devre koruması bulunmaktadır ki Lit-İon piller içinde ayrı bir devre daha tasarlanmıştır. Bu sayede piller kutunun içinde sıkıştırılmayacak. Direk devrenin üstüne monte edilecek. Bu yöntem eski yada yeni tüm modellerimize uygulanabilecek ve yeni piller kutunun içinde üst kapakta monteli olacaktır.

Garantiye gönderdiğiniz cihazlarda pil sorunu var ise ve alalı 6 ayı geçmemiş ise firma pilini Ni-Cad piller değiştiriyor. FAKAT yeni Lit-ion piller tasarımın dışında isteyen müşterilere ek bir özellik olarak sunulmuştur. İsteyen bu pil devresini üretici firmaya ücret karşılığı değiştirebilir.

Yorum yap

i-l-q-e-r hocam ben satfinder i 2006 yılı aralık ayında aldım.1 sefer tamire gönderdim yapılıp iade edildi.Şimdi ikinci bir sorun ortaya çıktı. cihaz çalışıyor fakat sinyal seviyesi lnb ye takmadan nasılsa aynı durumda doğal olarak ayarlı çanaklarda dahi ayarını göstermiyor. bana beta ya göndermeden burada yapabileceğim yol varsa yazın veya yeni yazılım atmakgerekirse e postama gönderirseniz burada yapabileyim yok olmazsa yine servise gönderirim e-posta adresim [email protected].

Yorum yap

i-l-q-e-r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        www.satfinder2.com sitesinde gerekli frekans yükleme programı ve kullanım klavuzu mevcuttur.

SF-02 Gri tuş takımlı tüm cihazlarda koruma vardır ve diğerlerinede eklenmiştir. Firmaya getirilen yada gelen tüm cihazlarda kısa devre koruması bulunmaktadır ki Lit-İon piller içinde ayrı bir devre daha tasarlanmıştır. Bu sayede piller kutunun içinde sıkıştırılmayacak. Direk devrenin üstüne monte edilecek. Bu yöntem eski yada yeni tüm modellerimize uygulanabilecek ve yeni piller kutunun içinde üst kapakta monteli olacaktır.

Garantiye gönderdiğiniz cihazlarda pil sorunu var ise ve alalı 6 ayı geçmemiş ise firma pilini Ni-Cad piller değiştiriyor. FAKAT yeni Lit-ion piller tasarımın dışında isteyen müşterilere ek bir özellik olarak sunulmuştur. İsteyen bu pil devresini üretici firmaya ücret karşılığı değiştirebilir.

şuanda piyasada satılan satfinder2 sf-2 gri tuşlu modellerde lit-ion pi uygulaması bulunuyormu ? bir firma ile görüştüm ellerinde cihaz yokmuş piyasadaki olanlar eskimi? eğer yeni üretimde olacaksa nezaman piyasada bu ürünü alalım?
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

şunun fiyatını bir müslüman yazıversin allah rızası için bizde alacaz bekliyoruz. .... lütfen

Yorum yap

200 ytl fıyat
            UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaşlar http://www.satfinder3.com/ geldi
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

fiatı ne kadar belirtmemişsiniz

Yorum yap

ep 314 satlok vardı taşimazı zor idi bende magıcfınder aldım o da cok harıka imiş teşekkurle r paylaşim icin adres verebilirim www.elbirsan.com

Yorum yap

nextteknik Nickli Üyeden Alıntı
                    ep 314 satlok vardı taşimazı zor idi bende magıcfınder aldım o da cok harıka imiş teşekkurle r paylaşim icin adres verebilirim www.elbirsan.com
                    kardeş sen kullanıyorsun gündüz güneşte magicfinder görüntüsü nasıl yazarmısın?(plus mı kullanıyorsun)

Yorum yap

magicfinder fiyatı düşmüş

http://www.eksenuydu.com/pinfo.asp?pid=90

Yorum yap

arkadaşlar ben aldım bu cihazı harika bir cihaz uydu kurulumunda tv miş recever mış hiç gerekyok herkese tavsiye ederim fiatı 200 ytl

Yorum yap

bende magicfinder plus aldım.siparişi verdim , yarın ancak elimde olur, çok inceledim bu cihaz süper bir şey inşallah memnun kalırım

Yorum yap

magicfinder plus harika dün ilkdefa kullandım, 5 dk. da hallettim ısrarla tavsiye ediyorum.uyducihazı ve siyahbeyaz tv. taşımaktan da kurtuldum

Yorum yap

Selamlar
                              Ben de bu cihazlardan almak istiyorum ve baya bi araştırma içerisindeyim.Bu cihazlardan en iyisi hangisi yani hangisini tavsiye edersiniz?spectrumlu olması ne işe yarar ?
                              15 ytl ye ibreli cihaz var ve bu ne kadar iş görür?

Yorum yap

alan kişi pişman olmaz ama kullanmadan önce enaz 24 saat şarzda bırakın ve anten veya antenleri montaj ederken cihazı açık bırakmayın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X