• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

slm arkadaşlar asker babası olmak çok zor şeymiş arkadaşlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• slm arkadaşlar asker babası olmak çok zor şeymiş arkadaşlar

bugün bir kez daha anladım ki dünyanın en zor işi baba olmak imış
    dün saat 15:00 de (.1 nci eğt.tuğ.p.lığı manisaya) biricik oğlumu götürüp birliğine emanet ettim
    benimde acemi birliğimin olduğu yere oğlum da vatani görevini
    orada yapacak fakat çok zor oldu be arkadaşlar anesiyle çıkarken
    arkamızdan bakması inanın sizinle paylaşıyorum bitirdi beni
    kendimi o kadar çaresiz hisettimki nasıl denir bilmiyorum
    rabbim bütün ana babalara sabır versin

asker okadar çoktu ki gece tel geldi arayan oğlumdu anladığım kadarıyla
    batı kışlada yer kalmamış doğu kışlaya götüreceklermiş

Sevgili dostum öncelikle Asker babası oldugun için seni tebrik ediyorum.Ne mutlu sanaki vatana millete yararlı bir evlat yetişdirdin.zamanında bizler'de aynıydık Nizamiyeden bizleri bırakan ailemizin arkasından bakmıştık.sayılı günler gelir geçer.şimdiden evladımıza hayırlı tezkereler diler,seninde yanaklarından öperim.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

takma kafana abi aslanlar gibi gider gelir
      vatan borcu namus borcudur kendini çaresiz hissetmeni gerektirecek bir şey yok aksine gurur duymalısınki bir mehmetcik babasısın artık
      Allah kavuştursun hayırlı tezkereler dilerim....

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sevgili dostum öncelikle Asker babası oldugun için seni tebrik ediyorum.Ne mutlu sanaki vatana millete yararlı bir evlat yetişdirdin.zamanında bizler'de aynıydık Nizamiyeden bizleri bırakan ailemizin arkasından bakmıştık.sayılı günler gelir geçer.şimdiden evladımıza hayırlı tezkereler diler,seninde yanaklarından öperim.

ağlattın beni yav allah razı olsun dostum

Yorum yap

allah kavuştursun hayırlısıyla gitsin gelsin arkadaşım.
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Sizlere ne mutlu ki! kendi ellerinizle, kendi oğlunuzu götürüp birliğine teslim edebilmişsiniz. Ya ben! kendim tek başıma gidip birliğime teslim oldum. (Anne ve babam olmadığı için) Aslanlar gibi de vatan borcumu bitirdim geldim. Bu vesile ile sizlere sabır diliyorum. Vatan borcu her ne kadar uzun olsada bir gün biter.

Yorum yap

Allah sabırlar versin arkadaşım. dün ben de yeğenimi gönderdim Ankara'ya. hangi millette var ki böyle büyük bir onur ve gururla çocuğunu askere göndermek,hangi millette varki bunu vatan borcu olarak bilmek...

Yorum yap

bütün mehmetçiklere hayırlı teskereler dilerim ve hepsinin anne ve babalarını tebrik ederim ne mutlu sizlere
                :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

Sevgili arkadaşım öncelikle sizi tebrik eder ayrıca biricik evladınızın hayırlısı ile gidip gelmesini TÜM ASKERE GİDEN ve ASKERDE OLAN tüm MEHMETÇİK AİLELERİNE DİLERİM.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tüm aslanlarımıza hayırlı tezkereler dilerim.

Yorum yap

hayırlısı ile bitirip sizlere dönmesini dilerim ustadım ...
                      allah yardımcısı olsun bütün askerlerimizin

saygılar...
                      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

allah kavuştursun hayırlısıyla gitsin gelsin arkadaşım.darısı bizimkinin başına oda bu kasım ayında gidiyor.

Yorum yap

Allah kavuştursun

Yorum yap

Tüm Mehmetçiklere şimdiden hayırlı teskereler.

Yorum yap

allah tez zamanda hayırlısıyle kavuştursun, düşün arkadan hemen telefonla sıze ulaştı,bızlerın ve sızlerın zamanınında. hemen haberleşme varmıydı?ılkın zor oldu ama zamanladaha alışacaksınız..
                              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X