Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 12-03-2013, 01:52   #71
satkingdom
V.I.P

Üye No: 32023
Giriş: 14-10-2006

Uydu Alıcısı: NEXT MACHINA 3D

Alıntı:
mach1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bana boşa sormayın arkadaşlar ben ilgilenmiyorum artık bu cihazlarla..
Üstadım umarım bizlere bir kırgınlığınız yoktur. Siz bu cihazlarla artık ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de sizin bu cihazın gelişmesine olan katkınız çok büyük. Bir machina 3D kullancısı olarak size müteşekkirim ve eminim ki kullanıcıların tamamına yakını böyledir. İyi geceler üstadım.
satkingdom is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2013, 14:55   #72
euro
Gelişimci Üye

Üye No: 31578
Giriş: 10-10-2006

Uydu Alıcısı: MACHINE 3D 19500 CIS HD

Kart Paylaşımı: CCcam

Alıntı:
satkingdom tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben SKY Italia kanallarını altyazılı izliyorum, altyazı değil de teletext kısmından ulaşıyorum altyazılara.
sayın satkingdom

nasıl yaptığınızı biraz daha açabilirmisiniz
saygılar
euro is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2013, 15:01   #73
euro
Gelişimci Üye

Alıntı:
mach1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bana boşa sormayın arkadaşlar ben ilgilenmiyorum artık bu cihazlarla..
sayın hocam
siz bizim herşeyimiz siniz, sizsiz hiç tadı olmaz emin olun
saygılar
Eski 12-03-2013, 16:02   #74
dijitalci
Kıdemli Üye

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Alıntı:
euro tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sayın satkingdom

nasıl yaptığınızı biraz daha açabilirmisiniz
saygılar
Size elimden geldiğince ben yardımcı olmaya çalışayım,,,

Önce SKY İTALY film kanallarından her hangi birinin üzerine geliyoruz mesela HD olanlarından birinin üzerine.Sonra uzaktan kumandanın TXT+ tuşuna basıyoruz SAĞ üst köşede TELETEX yazan bir pencere açılacaktır.Orada alta doğru Subtitle İTALY vede Subtitle ENG yazar istediğinin üzerine gel ve OK tuşuna bas bir kaç saniye sonra İNGİLİZCE alt yazı gelecektir.Çıkmak istediğinizde EXİT tuşuna basıp çıkabilirsiniz.Kolay gelsin.....
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2013, 16:11   #75
bomm
Yeni Üye

bomm kullanıcısının avatarı

Üye No: 67157
Giriş: 29-01-2008

Enigma 2 deki cihazlar gibi kanal EPG si olabilirmi?
bomm is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2013, 16:14   #76
euro
Gelişimci Üye

Alıntı:
dijitalci tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Size elimden geldiğince ben yardımcı olmaya çalışayım,,,

Önce SKY İTALY film kanallarından her hangi birinin üzerine geliyoruz mesela HD olanlarından birinin üzerine.Sonra uzaktan kumandanın TXT+ tuşuna basıyoruz SAĞ üst köşede TELETEX yazan bir pencere açılacaktır.Orada alta doğru Subtitle İTALY vede Subtitle ENG yazar istediğinin üzerine gel ve OK tuşuna bas bir kaç saniye sonra İNGİLİZCE alt yazı gelecektir.Çıkmak istediğinizde EXİT tuşuna basıp çıkabilirsiniz.Kolay gelsin.....
sayın hocam
çok teşekkür ederim,sağolun
saygılar
Eski 12-03-2013, 16:17   #77
dijitalci
Kıdemli Üye

Alıntı:
euro tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sayın hocam
çok teşekkür ederim,sağolun
saygılar
Rica ederim saygılar bizden...
Eski 09-04-2013, 11:29   #78
can_211
V.I.P

Üye No: 125266
Giriş: 08-04-2013

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D/Turbo HD 2

Olmasını istediğimiz özellikler
1. İnfor bardaki uydu ismi ve frekansların olduğu yazılar çok küçük birazdaha büyük olabilir.
2.ses ayarı en son 31 bu çogaltılabilir ses az.Ses göstergesi de çok çirkin dikey yada yatay olabilir.(Tv kumandası kullanmak istemiyorum ses ayarı için).
3.sinyal metre çok kötü ya dikey olsun yada yatay olsun böyle çok ama çok çirkin.
4.Uydu tarama çok yavaş özelliklede kör tarama yapınca çok çok yavaş tarıyor şebeke açık tarıyorum cihazı alalı 2 hafta oldu halen daha 2.tunere ait motorlu çanakla 33 uydu taratıyorum kör tarama şebeke açık sitemi ile daha yeni 20 uydu taradım geriyede halen daha var (Akşam 7 de başlıyorum taramaya gece 1,2 ye kadar uğraşıyorum Halen daha bitmedi).
Şimdilik aklıma gelenler bunlar diğer özellikler ise çok ama çok iyi helede kanal taşıma eklem silme çok çok kolay en iyi yanıda bunlar.

Düzenleyen : can_211 - Tarih : " 09-04-2013 " - Saat : 11:44
can_211 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-2013, 12:02   #79
can_211
V.I.P

Üye No: 125266
Giriş: 08-04-2013

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D/Turbo HD 2

Aklıma birşey daha geldi bu özellik hemen hemen tüm cihazlarda var bunda da olsa çok çok iyi olur sat tuşu ile uydu seçiyoruz mesela türksatı seçtik uydu olarak işlem tamam oluyor yani sadece türksata ait olan kanallar çıkıyor buraya kadar herşey tamam oluyor şimdi cihazı yeniden başlatığımız zaman hafızada tutmuyor proplem yeniden başlayan da hafızada tutmuyor.Bu da yazılımlada düzelecek birşey çünkü elimde 3 cihaz var bu işlem hepsinde de oluyor.
can_211 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-2013, 13:25   #80
dijitalci
Kıdemli Üye

Alıntı:
can_211 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aklıma birşey daha geldi bu özellik hemen hemen tüm cihazlarda var bunda da olsa çok çok iyi olur sat tuşu ile uydu seçiyoruz mesela türksatı seçtik uydu olarak işlem tamam oluyor yani sadece türksata ait olan kanallar çıkıyor buraya kadar herşey tamam oluyor şimdi cihazı yeniden başlatığımız zaman hafızada tutmuyor proplem yeniden başlayan da hafızada tutmuyor.Bu da yazılımlada düzelecek birşey çünkü elimde 3 cihaz var bu işlem hepsinde de oluyor.
Sn:Arkadaşım şimdi kontrol ettim benim cihazımda SON YAZILIM yüklü,SAT tuşu ile TÜRKSAT ı seçtim sadece bizim uydudaki kanallar kaldı önce uzaktan kumandadan kapatıp açtım baktım sadece yine TÜRKSAT vardı.! Yetmedi bu kez cihazı ARKA ANAHTARDAN kapattım sonra tekrar açtım cihaz açıldığında yine sadece TÜRKSAT seçili olan kanallardan açıldı.Yani bende HAFIZA ile ilgili her hangi bir problem yok bu konu ile ilgili olarak....Sizde olması ilginç gerçektende.!!!
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık