• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora HD IPTV Listesi oluşturma.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Pandora HD IPTV Listesi oluşturma.

1. Seçenek

Txt formatında IPTV listesi oluşturmak çok basitmiş bende yeni öğrendiğimi sizlerle paylaşmak istedim.
    Önce bir Not defteri açıyoruz adı IPTV OLMALI (ÖNEMLİ) eklemek istedğimiz kanal linkini buluyoruz Google ye yazınca bir dünya çıkıyor

Püf nokta linki eklemeden önce kanal ismini yazıp virgül ekliyoruz (ÖNEMLİ)

Örnek
    sinema 1,mms://yayin7.canliyayin.org/sinema1

bu şekilde tüm linkleri ekleyip isimlerini yazmanız gerekiyor.

Linklerin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için ben

Tano Player kullanıyorum

Programı kurduktan sonra File - Open URL deyip adresi eklememiz ve ok dememiz yeterli link sağlam ise açılıyor 3-5 saniye içinde.

FİLMLER

FiLm & BelgeseL

Linkleri Free IPTV Channels Europe sitesinden alıyorum isteyenler göz atabilir ve liste oluşturup bizimle paylaşabilir ...

Oluşturduğumuz IPTV listesini USB içerisine atıyoruz ve Pandoradan Menü - Uygulamalar ( KENDİ İPTV PROGRAMINI ) açıyoruz Yeşil Tuşa basıp kanal eklediyoruz ve
    Karşımıza gelen pencereden USB yi seçip ok diyoruz ve kanallarımız ekleniyor geriye izlemek kalıyor.

En Basit yoldan Pandora'nın Kendi İPTV programına link ekleyip tv izlemek . Saygılar sevgiler ...kay:

2. Seçenek

Kendi İPTV playerı dışında kullanabileceğiniz IPTV Player .

Pandora ile GooglePlay Storeden indirin ve SAMPİYON abimizin NextMachina 3d için hazırladığı iptv dosyasını BURDAN indirip USB içine atın ve Dosya yöneticisinden üzerine gelip yeni indirip kurduğumuz
    IPTV Player ile yayınları izlemeye başlayın ...es:
    Eklenen Dosyalar

Teşekkürler grean

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Teşekkürler grean
      Ne demek görevimiz kay:

Yorum yap

- Eline sağlık.
        - Konu sabitlendi.

Yorum yap

Filmler linkini tazeledim devamlı çökmemesi için.

Yorum yap

FiLm & BelgeseL linki ekledim 1. mesaja :byeeee:

Yorum yap

teşekürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X