• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 17.1.2007 Yazılımlarının Soru ve Görüşleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• benim sorunum da sinyal sorunumu? yani kanalların değişimi sırasındaki duraksama ancak bu ilk saniyelerde oluyo sonra düzeliyo bazı kanllarda olmuyo basit bi ayar belki vardır.
    hsic kapalı

Yorum yap

• oguzdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      benim sorunum da sinyal sorunumu? yani kanalların değişimi sırasındaki duraksama ancak bu ilk saniyelerde oluyo sonra düzeliyo bazı kanllarda olmuyo basit bi ayar belki vardır.
      hsic kapalı
      kanal geçiş hızını turbo dan normale alırsan duraksama kaybolacaktır.Yazılımla düzelebilmesini umuyorum.

Yorum yap

• Oğuzdağ arkadaş ayrıca ayarlarda kanal geçişinde "donarak geçiş" ayarlı olabilir.Saygılarımla
        Türkiye'nin Kalbi ANKARA
        Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
        Onwa 18" Motor,
        Next YE 6000 V-box
        Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

• WanD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Favori listesi içerisinde (sıralama - taşıma) yaptığımız zaman normal kanal listesi'de taşınmıs oluyor. Goldmaster'de ise favori listesi ile kanal listesi birbirinden bağımsız şekilde taşınabiliniyor ve sıralanıyordu. Favori listesinde taşıma yaptığım için (sıralama) normal kanal listesi birbirine girdi...
          Yönetim cevap yok mu????

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

• WanD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yönetim cevap yok mu????
            siz sorunlarınızı buraya yazarak bildirin zamanı geldiğinde gereken yapılacaktır mutlaka...
            Forum Kuralları

Yorum yap

• mpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              siz sorunlarınızı buraya yazarak bildirin zamanı geldiğinde gereken yapılacaktır mutlaka...
              Ben sorunu ßildirdim bakalım. Umarım kısa sürede cevap gelir. :zzz:

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

• arkadaşlar next 2000 cıs usb lı için güncel softcamı nerden buluruz cevap veren arkadaşlara teşekkur
                next 2000 cıs sp

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar next 2000 cıs usb lı için güncel softcamı nerden buluruz cevap veren arkadaşlara teşekkur
                  güncel keyi burdan takip edebilirsiniz..
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996
                  IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

• beyler multinin reklam kanallarında var sadece ben hep normal izliyorum filmleri ve ya programda ne varsa hiç mozaiklenme olmadı. Yazılımda dikkat eden olmadı yada ben rastlamadım yükek çözünürlü resimleri flaş bellek artık gösteriyor kaç kb. olursa olsun fakat tv.'ye geç yüklüyor hızlanırsa çok hoş olur birde mp3 lerde listede gezince müziğin durmaması gerekir okeyleyince durup yeni müziğe geçmesi gerekir aynı kanal listesi gibi birde kaliteli ekolayzır olursa süper olur backup kanal listesi için usb belleğe yüklenilmesini istedik mach1 olacağı sinyalini verdi daha ne olsun aklımıza geldikçe eksikleri kullandığımız cihazın en iyisi olması için öneride bulunacağız arkadaşlar bu güne kadar olabilecekler oldu bu günden sonra olmaması için sebep mi var sinyal seviyesi falan filan yazılımsal olan her şey çözülür yeterki alt yapı sağlam olsun ben güveniyorum.

Yorum yap

• arkadaşlar evde 5+1 ses sistemi var dijital ses çıkışından bağlamışım uyduyu turksat ta bir numara yok ama hotbirt multi tps vb. kaliteli kanallarda müzik ve film izlemek çok mükemmel oluyor bilginize cihazda (5+1 de pro L2 seçeneğini aktif edin. bundan güçlü bir eqolayzır bu olayı dahada güzelleştiri.

Yorum yap

• erolaksakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        mp3 lerde listede gezince müziğin durmaması gerekir okeyleyince durup yeni müziğe geçmesi gerekir aynı kanal listesi gibi birde kaliteli ekolayzır olursa süper olur backup kanal listesi için usb belleğe yüklenilmesini istedik mach1 olacağı sinyalini verdi daha ne olsun aklımıza geldikçe eksikleri kullandığımız cihazın en iyisi olması için öneride bulunacağız arkadaşlar bu güne kadar olabilecekler oldu bu günden sonra olmaması için sebep mi var sinyal seviyesi falan filan yazılımsal olan her şey çözülür yeterki alt yapı sağlam olsun ben güveniyorum.
                        Ustalar sağolsun. Her sorun çözülür, çok istek gerçekleşir inşallah.
                        HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• arkadaşlar next 2000 cis plus a soft cam attıgımızda hanı kanalları seyredebılırız ben attım ama hiç bır kanal açmadı ne absat ne tps yardımcı olursanız çok sevınırım bırde super plusların softcamı hepsıne uyarmı yanı usb lı cıhazlara uyarmı
                          next 2000 cıs sp

Yorum yap

• 2000 cx super plus usb li olanlar
                            17.01 yazılımını yani 109.79 yükleyenler kanla geçişinin ilk saniyesindeki görüntü akış ayaşlaması veya duraksaması sizde de oluyor mu? bir kaç kişi evet var demiş ve kanal geçiş hızını turbo dan normal al demişler
                            ok normale alınca düzeliyor ama kanal geçişide yavaşlıyorr..
                            bu sorunun en acil çözümü anladığım kadarıyla eski yazılıma dönmek benim eski yazılım 108.45 di bu yazılımı nereden bulucaz
                            çünkü bi önceki share li olan 109a yı yükledim bir değişiklik olmadı

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar next 2000 cis plus a soft cam attıgımızda hanı kanalları seyredebılırız ben attım ama hiç bır kanal açmadı ne absat ne tps yardımcı olursanız çok sevınırım bırde super plusların softcamı hepsıne uyarmı yanı usb lı cıhazlara uyarmı
                              emu yu açtınmı ?

cihaz bilgisine gir orda eğer yazılar bilgiler gözüküyorsa emu kapalı demektir. açmak için kırmızı tuşa basıp 1234 yaz emu açılır ve softcamlar günlük veriliyor hergün güncellenen softcamlardan atman gerekli dediğin kanalları açman için açılan kanallar multivisionlar-xxl-absat-tps ler

Yorum yap

• Arkadaşlar 2000 cis süper plus un 17.01.2007 yazılımı usb den yükleyemiyorum. önce yükleme yapıyor daha sonra yükleme doğrulanmadı diye yüklemeyi durduruyor. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X