• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardım Arkadaşlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım Arkadaşlar

konu açmayı tam olarak bilmediğim için buraya geldim. bende NEXT YE-25000CI receiver var
    geçen gün nisan güncel yazılımını attım önceden de olan bir arıza devam ediyor. Kanalları tam olarak bulmuyor az sayıda kanal bulmaya başladı turksat ve hotbird de eskiden çıkan kanalların çoğu yok bir de bazı kanalları açmıyor mesela KANAL D gibi sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olanınız olursa çok sevinirim... :trts:

sorun lnb veya canaktan olabilir tek tp yaz 12731v3333 bunu yaz öyle tarat
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

eyvallah

abi bi de ben bişi sorucam bu lnb'lerin ucuna pet şişe felan takıyolar yağmurlu havalarda sence bu doğru mudur yani biz de yapalım mı?

Yorum yap

ben tasvip etmiyorum daha cok oksit yapıyor
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

evet doğrusun abi ya

bizim komşunun vardı 3 ayda bir lnb değiştiriyordu sanırım sorunu oksitti eyvallah

Yorum yap

kanal ekle ye gel ordan yeni tp olarak veya düzenleye kanal orda cıkmayan tp den deyiştirip istedigin tp 12731 v3333 yaz netbork acık yap başla taramaya bilmemek ayıp deyil ögrenmemek ayıp bunu unutma
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

eyvallah sağolasın sizlerin sayesinde o ayıbı da işlemiyeceğiz. çok teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X