• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu mx serisi 24.06.2008 yazılımı....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu mx serisi 24.06.2008 yazılımı....

version:Yumatu mx 3.4.04
    24.06.2008

Polsat Au
    Digi tv Au
    Art-showtime Au

usta elinize sağalık kolay gelsin
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      usta elinize sağalık kolay gelsin
      şu an itibarıyla bu serinin yazılımını 110 üye indirmiş tek sen teşekkür ettin
      ben sana teşekkür ederim sömürgeci olmadığın ve emeğe saygı gösterip bir teşekkürü çok görmediğin için

Yorum yap

Eline sağlık Arkadaşım,

Saygılar.

Yorum yap

özür mesaji

G-Force Nickli Üyeden Alıntı
          şu an itibarıyla bu serinin yazılımını 110 üye indirmiş tek sen teşekkür ettin
          ben sana teşekkür ederim sömürgeci olmadığın ve emeğe saygı gösterip bir teşekkürü çok görmediğin için
          arkadaş kusura bakma ben bu yazılımı dün yükledim cihaz cok daha hızlı calıstı emegin icin sana cok tesekkür ederim bundan sonra daha dikkatli olup ustaların emegine daha saygılı olacagım bunu bütün arkadaslar yaparsa cok güzel olur en azından yaptıkları işten haz almalarına yardımcı olur tekrar özür dilerim

Yorum yap

kutay99tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Eline sağlık Arkadaşım,

Saygılar.
            bişey değil dostum saygılar bizden

asansörcü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaş kusura bakma ben bu yazılımı dün yükledim cihaz cok daha hızlı calıstı emegin icin sana cok tesekkür ederim bundan sonra daha dikkatli olup ustaların emegine daha saygılı olacagım bunu bütün arkadaslar yaparsa cok güzel olur en azından yaptıkları işten haz almalarına yardımcı olur tekrar özür dilerim
            estağfurullah dostum rica ederim ..
            iyi günler kolay gelsin

Yorum yap

ustam bu yazılımı cvs 550d cihaza yükleyebilirmiyim?bir de mx serisi cihaz nasıl resetlenir?
              Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

aynı mesaj. özür dilerim.

Yorum yap

surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ustam bu yazılımı cvs 550d cihaza yükleyebilirmiyim?
                  sorunun cevabını bilemiycem dostum bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır

Yorum yap

ustam bu yazılımı cvs 550d cihaza yükleyebilirmiyim?bir de mx serisi cihaz nasıl resetlenir?
                    cvs cıhaz bilgi gerekli
                    mx reset fabrika ayrlarından seçenek var,yada komple uydu listesi sil seçenek var
                    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sorunun cevabını bilemiycem dostum bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır
                      yine de emeğine sağlık. insanlara yardımcı olmak güzel bir duygu olmalı. sorumun cevabını kendim buldum.
                      öncelikle loader versiyonu 1.0.6 ise 1.0.7 ye yükseltilecek. sonrasında yumatu mx fta+cı yazılımı yüklenebiliyor. denenmiştir.süper çalışıyor.

Yorum yap

yine de emeğine sağlık. insanlara yardımcı olmak güzel bir duygu olmalı. sorumun cevabını kendim buldum.
                        öncelikle loader versiyonu 1.0.6 ise 1.0.7 ye yükseltilecek. sonrasında yumatu mx fta+cı yazılımı yüklenebiliyor. denenmiştir.süper çalışıyor.
                        hmm bunu yeni öğrendim işte..
                        hayırlı uğurlu olsun öyleyse

Yorum yap

saol kardes

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X