• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Uydu Alıcısı Genel Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar haklı,
    Kahveye döndürdük burayı,
    Konumuz Machina 3D özellikleri hakkında,
    bu konuda yorum yapsak,
    Next bu cihazı üretmiş ,cihaz bu,özellikleride şunlar diyor,
    Biz alacaksak cihazın özellikleri hakkında bilgi alışverişi yapalım,
    şöyle makina yapın,böyle makina yapın diyeceğinize kendiniz imal edin.
    SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

• Konu: Next Machina 3D Uydu Alıcısı Genel Özellikleri Lütfen polemik yaratacak konu dışına cıkmayalım arkadaslar cihaz cıkmadan maşallah bakıyorumda hararet yükselmiş......"İsteyen Alır...İsteyen Almaz..."bu kadar basıt....Ben İlk alanlardan olacagım ve NEXT ailesınden olmaktanda son derece memnunum GEL NEXT MACHINA 3D gel saglıcakla kalın ....Saygılar...
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• Cihazlar pazartesi vs çıkacak diye sağda solda yazanlar oldu cihazlar henüz çıkmadı arkadaşlar bilginiz olsun..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ben de bir firmayı aradım ve bana cihazın Pazartesi günü çıkabileceğini söylediler. İnşallah yılbaşından önce çıkar da yeni yıla yeni oyuncağımla girerim
          mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihazlar pazartesi vs çıkacak diye sağda solda yazanlar oldu cihazlar henüz çıkmadı arkadaşlar bilginiz olsun..
          Hocam pazartesi çıkabilir diye yazan bendim. Hepsidijital firmasını aradım. Telefondaki arkadaş gerçekten ilgiliydi ve iyi niyetli olarak tahmini bir tarih verdi ve bana Pazartesi çıkabilir dedi. Kesin bir şey söylenmedi ama ben de mesajımda "çıkabilir" dedim zaten. Ben de iyi niyetle bunu foruma taşıdım. Sağda solda da yazmadım bu forumda yazdım. Sizin gibi üstadlarımıza her zaman saygım büyüktür ama "sağda solda" tabirini eleştri maksatlı yazdıysanız çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Bildiğim kadarını paylaşmak istedim sadece ama istemeden insanları yanıltmış oldum. Bunda art niyet vs. yoktu.

Yorum yap

• Senin yazına karşı yazmadım satkingdom görmedim bile rahat ol sorun yok cihazların ilk partisi bir aksilik olmazsa yarın çıkıyor bilginiz olsun digium ve nebutvden alabilirsiniz diğer yerlerdede duyurursunuz şimdiden alacaklara hayırlı olsun forumda bilgiler var alınca okursunuz tüm başlıkları iyi geceler hoşçakalın...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Senin yazına karşı yazmadım satkingdom görmedim bile rahat ol sorun yok cihazların ilk partisi bir aksilik olmazsa yarın çıkıyor bilginiz olsun digium ve nebutvden alabilirsiniz diğer yerlerdede duyurursunuz şimdiden alacaklara hayırlı olsun forumda bilgiler var alınca okursunuz tüm başlıkları iyi geceler hoşçakalın...
              Üstadım o zaman sizden özür diliyorum gereksiz yere üzerime alınmışım. Kusuruma bakmayın. Verdiğiniz müjdeli haber için de teşekkür ederim ayrıca. Hafta sonuna kadar temin etmeyi düşünüyorum bende tuner ve görüntü ile ilgili bir kaç şeyi gördükten sonra.

Yorum yap

• yarın çıkıyorsa bakalım nebu tv nin sitesi kitlenmesinde yada her talebe karşılık vericek mi acaba kalmadı az geldi demesinlerde
                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• haftaya bende almayı düşünüyorum bu haftasonu istanbul dışına çıkacağım umarım haftaya cumartesiye kadar kalırda gidip elden alabilirim

Yorum yap

• hadi hayırlı olsun hasret sona eriyor

Yorum yap

• evet alanlar taze taze yorumlarını paylaşırsa çok ii olur

Yorum yap

• evet hayırlı olsun herkese bakalım nasıl olmuş cihaz biraz kullanan yazar artık
                        ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• yarın ilk ben alıyorum herkese hayırlı olsun
                          next machina 3d

Yorum yap

• hayırlısı olsun Allah utandırmasın biz kullanıcı ve NEXT Ailemizi ....İlk Alanlardan biride ben olurum heralde siparisim hazırdı zaten ))))

Yorum yap

• arkadaşlar şuan nebutv ile görüştüm 1 saat içinde belli olacak.
                              next machina 3d

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar şuan nebutv ile görüştüm 1 saat içinde belli olacak.
                                Agızna saglık teşekkürler @m1ali dostumuz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X