• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek OpenSpa 6.0 Backup By Enigma98 4-5-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Eline sağlık dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

sayın ustatlar bu backup u f1 e multiboot olarak ata bilirmiyim bu backup un için de dosyalar oluyorya bunları nasılgörüyoruz rootfs.bin gibi yardımcı olurmusunuz saygılar teşekkürler

Yorum yap

Olmaz babo, olmaz.

F1'e destek veren yok mu?
        Hani ne bileyim başka sitelerde göklere çıkarıp "gel vatandaş gel, elindeki E2 cihazı satıp gel keriz gel" diyenler vardı da ondan sordum.

Sevgiler...

Yorum yap

Hani şu vuyu çalan sonra firmadan ayrılıp yeni firma kuran 3 gün önce övdüğünü satan milleti ortada bırakn başka ürün getiren ve işten atılan uydunun usundan anlamayan çakma adminin gizli ortağı olduğu forumdan yandaş ortaklarını koruduğu gizli gizli ticaret yaptığı markamıydı o neydi
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

sayın ustatlar ben wetek kullanıyorum ikinci cihaz olarak f1 i kullanıyorum ben wetek i sizlerin desteği için aldım özkaradag hocam daha önce vu+duo2 vardı siz wetek edestek verince siznle beraber vu yu satıp wetek aldım saygılar

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar bacup openspa 6.0 a güncellenmiştir ,
              2gblik sdcard yeterlidir ,
              kanal setting güncellendi ,
              yeni pluginler eklenmiştir ,
              iyi seyirler...

Eline sağlık dostum, akşama eğlence çıktı sayende. Teşekkürler.

Yorum yap

İyi seyirleer...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın ustatlar ben wetek kullanıyorum ikinci cihaz olarak f1 i kullanıyorum ben wetek i sizlerin desteği için aldım özkaradag hocam daha önce vu+duo2 vardı siz wetek edestek verince siznle beraber vu yu satıp wetek aldım saygılar
                  Sence stabillik konusunda wetek ile f1 arasinda fark varmı hızları nasıl test edip yazabilirmisin...

Yorum yap

faulltEvet bende merak ettim
                    F1 ******** arasındaki farklar nelerdir
                    fault123

Yorum yap

Cihaz droid cihaz değilki kıyas yapasınız arkadaşlar e2 sıradan eski bir model yurtdışında eski ve tutmayan modellerden ne sistem olarak nede fiyat olarak kıyas olmaz e2 ile e2 kıyas yapılır vu giga ve dürümle kıyas yapılır fiyatta 850 900 tlye yakın fiyat olarakta 2 misli o paraya gider e2 tek sistem cihaz isteniyorsa vu alınır zaten yada yeni çıkacak 4k wetek 2 ler alınır daha ucuza mantıksız her aşaması ile yani almaya değmeyecek model cihazlardan getirenlerden belli zaten herkes biliyor nasıl yanar döner tipler olduğunu
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

wetek çoğu e2 cihazdan daha hızlı ve stabil çalışıyor f1 denememiştim merak ettim 750tl lik cihazı ...

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sence stabillik konusunda wetek ile f1 arasinda fark varmı hızları nasıl test edip yazabilirmisin...
                          sayın hocam f1 de güzel bir cihaz hızı çok güzel multiboot konusunda yardımcı olurmusunuzsaygılar

Yorum yap

maalesef furkanım şuan sadece elimde wetek cihazım var multiboot deneyemeceğim...
                            f1 wetek ten dahamı hızlı onu öğrenmek istiyordum sadece ...

Yorum yap

tecrübelerime dayanarak söylüyorum beni bilen bilir kimseyle veya hiç bir firma ile ticari bir bağım yok bunu üstüne basa basa söylüyorum, çünkü beni sanal ortamda uzunca müddet tanıyan bazıları bile sırf mach1 forumda co-admin olduğumdan dolayı dikeyle ticari bir bağım olduğunu düşünmüşler ne dikeyle nede x bir firma ile ticari bağım yok bunu tekrar vurguluyorum, ve yukardaki yazılanlara geldiğimizde ise tecrübelerime yani kullanım tecrübelerime dayanarak soyluyorum ki E2 konusunda VU+ ve Dreambox'dan gerisi yalan gibi benim için ikisi arasında derseniz VU+ önde geliyor benim için her açıdan...

mach1 de demiş üstteki mesajda kıyas olmaz diye aynen öyle wetek e2 bazlı olarak yapılan bir cihaz değil android tabanlı bir cihaz ama zaman içinde bünyesine elec'i ve e2 yide kattı ve ilk gunden bugune cok buyuk mesafeler kat etti. gercektende cıktığı gunden bu zamana bakacak olursak benim neznimde buyuk gelişimler kat etmiş bir cihazdır. kullanıcılardan gelen talepleri en kısa sürede yerine getirirler kullanıcı gorus ve isteklerine şu ana dek hep cevap vermişlerdir. cihazın E2 tarafı ile VU+ ve Dream harici cihazları mukayese ettiğimizde açık ara öndedir benim için... sevgiler saygılar...

Yorum yap

Eyvallah thawtes arkadaşım bilgi için teşekkürler.
                                Ancak sizden de Droid için yeni backup bekliyoruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X