• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 Dobratech 13.4.2010 İrdeto2 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yeni 13/4/2010 tarihli yazılımda pozisyoner çalışmıyor.

Yorum yap

yeni yazılımda pozisyoner çalışmıyor bizzat denedim... ilgililere duyurulur

Yorum yap

yazılım yüklerken b4.21den b4.26 olmadı tekrar b4.21 bunların arasında mekik dokuyoruz cihaza zararı varmı bilen arkadaşlardan cevaplıyan olursa memnun olurum şimdiden teşekkürler

Yorum yap

İlk önce B04.26 boot atacaksınız daha sonra allinone(yazılım)dosyasını atacaksınız,server ayarlarınızı bir yere kaydedin ilk msj da ikaz edilmiş,
          ---------------------------------------------------

Yorum yap

diseqc motor çalişmiyor. teşekkürler

Yorum yap

tevfik1 Nickli Üyeden Alıntı
              yeni 13/4/2010 tarihli yazılımda pozisyoner çalışmıyor.
              homeros19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yeni yazılımda pozisyoner çalışmıyor bizzat denedim... ilgililere duyurulur
              fakan Nickli Üyeden Alıntı
              diseqc motor çalişmiyor. teşekkürler
              Ben kollu motor kullanıyorum bir sorun yok bende

Yorum yap

ben 3 çanağı sabir 4. olarak daysek motor kullaniyorum. sorun yok

Yorum yap

Ben de kollu motor kullanıyorum. Problem motorda değil, yazılımda. 24/3/2010 yazılımında çalışıyor. Deneyimli kardeş.

Yorum yap

Arkadaslar bu yazilimi atarken usbden su hatayi aliyorum ecode0041 neden acaba birkac kere denedim usulune uygun diger yazilimlari atmistim ama bunda sorun yasiyor ustalarim bir el atarsa
                    Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaslar bu yazilimi atarken usbden su hatayi aliyorum ecode0041 neden acaba birkac kere denedim usulune uygun diger yazilimlari atmistim ama bunda sorun yasiyor ustalarim bir el atarsa
                      Arada atmadığın Boot dosyası varsa onları kontrol et. Bu yüzden de alabilirsin o hatayı.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                        Arada atmadığın Boot dosyası varsa onları kontrol et. Bu yüzden de alabilirsin o hatayı.
                        ustam boot B04.26 sanirim en son bu olmasi gerek birkac kere daha denedim ama hep ayni hatayi verdi

Yorum yap

cihazın arkasında usb varsa onu çıkart yazılım yükler.
                          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                          seninde destanını okuyalım ezberden,
                          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

sadece onunde var usb girisi bildigim kadari ile hep yukledigim sekilde idi ama ne oldu anlamadim

Yorum yap

arkadaşlar bilmediğimiz bir şeymi var bir yerde hatamı yapıyoruz anlamadım eski yazılımlarda diseqc motor çalışıyorda neden 10 ve 13 nisan yazılımda çalışmıyor
                              yardımcı olsanız sevinirim yada daha sonra çıkacak yazılımmı beklememiz lazım teşekkürler

Yorum yap

10 ve 13 nisan yazılımda diseqc motor kullanan varmı? teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X