• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türklerin Kırmızı Nokta Düşkünlüğü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Türklerin Kırmızı Nokta Düşkünlüğü...

Dünyanın en büyük arama motoru Google’ın “Trends” hizmetinde verilen istatistikler, internette en çok “***” kelimesini arayan ülkeler arasında Türkiye’nin 4’üncü sırada olduğunu gösterdi.

İlk üç sırayı Pakistan, Mısır, Hindistan alırken Türkiye ise araştırmada, Vietnam, Fas, Suudi Arabistan, Sırbistan, Karadağ , Endonezya gibi ülkelerin önünde yer aldı.

Ülkelerin büyük çoğunluğunun nüfusları Müslüman olanlardan oluşması dikkat çekti. Şehirler sıralamasında da Adana dünyada 4’üncü, İzmir 6’ncı, İstanbul ve Ankara ise 9 ve 10’uncu olarak yer aldı.

Bilgilendirme amaçlı alıntıdır...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Bu da konu hakkındaki görüşümdür...

Yukarıdaki bilgilere aynen katılıyorum, bunlar doğru tespit. Batılı ülkelerin ve emperyalist güçlerin müslüman ülkelere olan husumetleri ve düşmanlıklarını iyi biliriz, ancak bu durum başka. Bizler Google'nin istatistik itiraflarına tepki vereceğimize, kendimizi ve ahlaki değerlerimizi gözden geçirmeliyiz. Müslüman ülkelerin çoğunda ve aramızda inançlı olup da, dinsel baskı ve sosyal ilişki eksikliğinden nefsinin esiri olan çok adam var. Cinsellik bir eğitim ve kültür işi...

Hem artık Google uluslararası bir marka, büyük bir vizyonu ve misyonu var. Hizmetlerinde siyasal ve ayrımcı davranmak ona yakışmaz. Hem ticari ahlak açısından da etik değil. Her ne kadar emperyalist bir ülkenin şirketi olsalar da, bu tür istatistiklerde objektif olduklarını düşünüyorum...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

doğrudur bende nokia arama motorunda çok aratırım teknik servis falan yeni modeller
      NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
      NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
      D-SMART NEXT 9500 X CIS
      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X