• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nevcamd 5.25 18500 hd çalışıyormu ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nevcamd 5.25 18500 hd çalışıyormu ?

arkadaşlar kullanan varmı nevcamd 5.25 18500 hd çalışıyormu ?

ben denedim next 2000 cx net de 300 adet kanal izlenebiliyor

18500 hd denedim 110 tane kadar izleniyor deneyen varmı açaba bir problemmi var yada nevcamd stabil çalışmıyormu

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kullanan varmı nevcamd 5.25 18500 hd çalışıyormu ?

ben denedim next 2000 cx net de 300 adet kanal izlenebiliyor

18500 hd denedim 110 tane kadar izleniyor deneyen varmı açaba bir problemmi var yada nevcamd stabil çalışmıyormu
    Arkadaşım ben şuan 18500 HD de Nevcamd 1.35 kullanıyorum ve cihaz sürekli donma yapıyor . Next Tiger 2010 ise her 30 Dk da bir donma yapıyor .18500 HD için son 30.01.2011 Test yazılımını kurdum cihazı çok fena bir şekilde donduruyor hatta açıp kapatmadan da cihaz toparlamıyor . bence buna biran evvel çözüm bulunması gerek nedeni ise müşterilerle papaz olmamız .inşallah yakın zamanda çözülürde bizlerde rahat ederiz.
    [MOUSE][/MOUSE]Ние сме на всеки килoмeтıR[EVIL][/EVIL]

Yorum yap

yukses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım ben şuan 18500 HD de Nevcamd 1.35 kullanıyorum ve cihaz sürekli donma yapıyor . Next Tiger 2010 ise her 30 Dk da bir donma yapıyor .18500 HD için son 30.01.2011 Test yazılımını kurdum cihazı çok fena bir şekilde donduruyor hatta açıp kapatmadan da cihaz toparlamıyor . bence buna biran evvel çözüm bulunması gerek nedeni ise müşterilerle papaz olmamız .inşallah yakın zamanda çözülürde bizlerde rahat ederiz.
      dosttum problemi cözdüm ben emu kapalı oluçak kapattığın zaman gayet güzel stabil çalışıyot 30.01.2011 yazılımında

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X