Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Vu+ > Vu+ Solo²

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 28-11-2018, 18:30   #1
Burkay51
Gelişimci Üye

Burkay51 kullanıcısının avatarı

Üye No: 30687
Giriş: 28-09-2006

Uydu Alıcısı: Next 9000 Ultra-VU SOLO2

Varsayılan vusolo2 box açılmıyor.

Merhabalar. bh-vusolo2 4.1.033 yazılımını yükledikten sonra cihaz önce açıldı. cihaz menüsünden yazılım yükseltme yaptıktan sonra cihaz ekranında sadece blakchole yazısı çıkıyor. spinner dönmüyor. öylece kaldı. cihaza ftp ile bağlanabiliyorum. cihaza usb ile orjinal image yüklemek istedim ve diğer imageları denedim. usb yi tanımadan vu your smart linux player is starting yazısından sonra bh skinde kalıyor. spinner dönmüyor. ftp ile yapabileceğim bir şey varmı sayın hocalar, arkadaşlar.
Burkay51 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-12-2018, 00:32   #2
danger35
Özel Üye

danger35 kullanıcısının avatarı

Üye No: 151
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: VU+SOLO2

Kart Paylaşımı: LEVİ45 MULTİCAM

usb belleğinizi fat32 formatındamı biçimlendirdiniz yada ntfs mi fat32de biçimlendirip deneyinizi yinede görmez ise başka bir usb bellek bulup onunla yazılım yüklemeyi deneyiniz.pek sık görülen bir sorun değil çünkü bu sanıyorum başka bir usb bellek denediğinizde yazılımı alacak.kolay gelsin.
________________________________________________________________________________
BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...
danger35 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık