• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni model next ye-25000 fta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nebutv Nickli Üyeden Alıntı
    Evet keşke İzmire geldiğimde gösterseydik sizlere arabanın bagajında bir demo cihaz vardı 25000 CI ama unuttuk o hengamede.
    Evet model ismi 25000 D / 25000 CI gibi.Ama dediğim gibi 5518 chipli değil Nec chipli hareketli animasyon menulu güzel bir cihaz.
    hocam ben Next 2005 Sky alacaktım ki 25000 nin çıktığını öğrendim (usb ile kayıt yapmak için alacağım 2005 i) şimdi ne yapmamı tavsiye edersiniz sky olanı nezaman piyasaya sürülür ve bu yeni bircihaz dezavantajı olur mu? ne dersiniz

Yorum yap

Bu Yeni Model Hepimize Hayırlı olsun arkdaslar Fuarda inceleriz.
      Bir aksilik cıkmazsa Cuma gunu oradayız...

Yorum yap

hiç kilitlenme sorunuyla karsılasanınız oldumu turk satta 87 veya 120 kanallarda bilgi lütfen?

Yorum yap

yazılım beklemene gerek yok once cıhazı resetle sonra şu tp leri sil duzelir 12609 d 3700(imedia tv) ve 12605 d 2962 (georgıan tv) sorun bu sekılde halledılır

Yorum yap

25000 SKY piyasaya çıkacakmı bilgisi olan varmı ?
            NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı
              25000 SKY piyasaya çıkacakmı bilgisi olan varmı ?
              Çıkacağını duymuştum
              ileriki günlerde vitrinlere düşebilir....
              Saygılar.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/351/foru...aysprune=&f=43 buradaki başlığa Next 25000 de eklense iyi olurdu.

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X