• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next 9000 ultra newcamd1 serverde şu an çalışan MCT kartının süresi 17 eylül 2008 tarihinde bitiyor.Biliyorsunuz MCT kartlarının 12 li kart bitmişti.s*xwiev 12 li kartı ve bitecek olan MCT kartlarının bir yıllık yenileri 18 Eylül 2008 de servere koyulacaktır.FreeXTV ler için bi problem yok 6 aylık periyodik sürelerde bittikçe yenilenecektir.
    Yani sözün kısası 18 eylül 2009 tarihine kadar bi problem olmazsa server devam edecektir.Yalnız yeni mct kartlarında redlight paketi yoktur.Redlight paketi Hotbird uydusundaki yayınlarını sonlandıracaktır.
    Hepinize kolay gelsin.
    şu an itibarıyla freexler dışında açılan paket bulunmuyor umarım MCT ve s*xwiev kartları da bir an önce servere dahil olur bu hizmette emeği geçen herkese başta nebutv ye sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

• neco76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      şu an itibarıyla freexler dışında açılan paket bulunmuyor umarım MCT ve s*xwiev kartları da bir an önce servere dahil olur bu hizmette emeği geçen herkese başta nebutv ye sonsuz teşekkürler.
      sanırım dahil oldu... :efferin:

Yorum yap

• kendimi borçlu hissederk bi tşk.de ben ediyim istedim bu güzel çalışmaları yapan arkadaşlara. acaba bu servırda başka açılan kanallarda varmı mct s.wiev den başka

Yorum yap

• teşekkürler....

Yorum yap

• teşekkür

nebu tv ve yardımcı olan üstatlara teşekkürler

Yorum yap

• nebu tv ve tüm emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz....
              iyi çalışmalar....

Yorum yap

• nebutv ve emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum yap

• Nebu Tv hocamıza ve tüm ekibine Next 9000 ultra/pvr serisine verdiği newcamd1 paylaşım desteği için teşekkürler.

Yorum yap

• teşekkürler
                    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• arkadaşlar next9000 ultra hangi kanalları açmaktadır yardım lütfen

Yorum yap

• bende freex in 3 kanali disinda hic birini acmiyor, bos mavi uyari verip newcamd1 i kapatiyor, s...view lerde ise sadece processing yazip gostermemeye basladi. yapmam gereken baska bir sey var mi?

Yorum yap

• senetor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar next9000 ultra hangi kanalları açmaktadır yardım lütfen
                          s***wiew paketi,mctpaketi,freex1,2,xdreeam kanalları serverle seyredilmektedir

Yorum yap

• khaledome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bende freex in 3 kanali disinda hic birini acmiyor, bos mavi uyari verip newcamd1 i kapatiyor, s...view lerde ise sadece processing yazip gostermemeye basladi. yapmam gereken baska bir sey var mi?
                            menü,ağ adres ayarları,1973000,new camd1, yapılandırma ayarları,sunucu ekle veya düzenle, next.mt2.cx yaz kaydet çık bunu yaparsan açar açmazsa makinayı arka düğmesinden aç kapa açacaktır

Yorum yap

• abi bende sadece mct frex tv açık sx vievler açık deyil nasıl açabilirim

Yorum yap

• Nebu tv'ye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Birde biz 9000 x cam Ultra kullanıcılarına Ana yazılım desteği verilir ve Test yazılımlarından kurtarırlarsa bu cihazı kullananların boşa para ödemedikleri isabetli cihaz aldıklarını herkes görecek ve Next'in tüketicilerini yanlız bırakmadığını daha iyi anlayacaklardır.Ustalara tekrar teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X