• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTeK.Play - Android CM11 - ROM - mod by thawtes

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

deho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam thawtes eline saglik cok guzel bacup olmus sizesorum var winscp le baglanmak istiyorum fakat baglanamiyorum .tesekurler
    cm11 lerde dfault olarak ssh veya ftp server yoktur. cihaza baglanmak için google play marketten veya diğer market aracından FTP SERVER kurmanız yeterli kendi belirleyeceğinzi user passla cihaza baglanabilrsiniz.

Yorum yap

manos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      televizyonum philps 106 ekran ayarlardan ekranı doldur 16/9 vs. gibi bütün ayarları denedim. ama olmadı.
      Televizyon görüntü ayarlarında uymayan diye bir bölüm var. onu seçince görüntü düzeldi. Çok güzel olmuş. Emeğin için teşekkürler. Yalnız uydu ayarlarınae ve usb belleğe ulaşamadım. nasıl ulaşırım bu ayarlara
      BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      anten ayar bölumu uydu bölumu kanal bölumu hakkında bılgı yok.oscam satır ekleme edıtleme.oscam bılgılerını gırme vb. bölümlere geçış nasıl olacak.uydu bölumu nerde..ustad.
      bilgisayarınızdan cihazın ip adresi:9981 e girerek dvb ayarlarına girebilirsiniz. dvb için tvheadend kullanıldı konudada belirtmiştim tvheadend kullanımı ile alaklı forumun ilgili yerine bakıp geniş bilgi alabilirsiniz.. dvb olarak kodiyi kullancaksınız yanı canlı tv için..
      tvheadend hakkında geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65188

Yorum yap

Elinize sağlık..
        İf you want to live forever, you must die...

Yorum yap

arkadaşlar ekran sorunu nasıl çözdüysem perişan oldum ama sonuçta oldu şimdi aynı şekilde backup alıyorum bende buradan backup ı sizlere paylaşacam...

Yorum yap

volkan072 backup u bekliyoruz.
            Backup u nasıl yükleriz ustalar dan
            Destek bekliyoruz.

Yorum yap

Ellerine sağlık güzel görünüyor.

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
              KaYaCaN*

Yorum yap

editt...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

volkan072 Mega dan indiremedim.

Yorum yap

edit...

Yorum yap

yükleme sonrası uyduya giremiyorum...

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yükleme sonrası uyduya giremiyorum...
                        uyduya derken, bi onceki mesajımda da yazmıstım konudda aynı sekilde yazıor, uydu yayınlarını izlemek için kodiye giriş yapmalısınız, kodi uzerinden izleyebilirsiniz..

Yorum yap

kodiye giriyorum göstermiyor

Yorum yap

cihazın kullanımı çok zor dahada zorlaştırmışsınız tvheaddsiz versiyonu nu yüklerseniz çok iyi olur...

Yorum yap

kodiye giriyorum göstermiyor
                              cihazın kullanımı çok zor dahada zorlaştırmışsınız tvheaddsiz versiyonu nu yüklerseniz çok iyi olur...
                              CM11 Romda wetek theater kullanılmıyor veya çalışmıyor diyelim.. wetektheater android 4.2.2 JB ye göre derlenmiş bir uygulamadır, CM11 ise android 4.4.4 kitkat'dır. bu yuzden tvheadend ile kullanılması gerekiyor. kodi de tv izlemek için ayarlara girip TV yi aktif etmeniz karsınıza cıkacak ekranda TVHS Clienti etkinleştirmeniz gerekiyor sadece bu kadarını yapmanız kafi. tvheadend hakkında geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65188

Yorum yap

ustad WeTeK.Play - Android CM11 - ROM - mod by thawtes da orjinala nasil doneriz?tesekurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X