• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra'da Newcamd 2 Bilgilerinin Cihaza Yüklenmesi Resimli Anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır server bilgisini alıyorsun des key username password port no ve server url adres onu ağ ayarlarından 1973000 dan newcamd 2 den girip start diyorsun o kadar..
    mach1 usta gayet net açılıyor ama bir türlü donmalar geçmiyor. serverdan değil çünkü aynı serverdan SS2 kart ile bilgisayardan sharing yaparken donma yok. Bu 9000 ultraların kronik hastalığımıdır? yani newcamd 2 ile yazılan serverlar....

newcamd1 de sorun olmadan sharing yapabiliyorum. teşekkürler...

Yorum yap

hocam bu newcamd 2 de işimize yarar (bir) şeyler olacak varmı acaba varsa nerden nasıl temin edilir thanks...

Yorum yap

merabalarb chazı aalı 3 veya 4ayoldu ama bana ne sever adı ne şifre ne iposu nede url verimedi ben bu söylediklerinizi nereden bulabilirim ve yukarıda çok güzel anlatımını yapmış olduğunuz işlemi yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkr ederim

Yorum yap

Ellerine emeğine sağlık anlamamak mümkünmü sağol.
          DREAMBOX 800 HD
          Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

merhaba serverı nasıl ne şekılde temin edeebılırım teşekkür.

Yorum yap

asdas

supersın

Yorum yap

supersın

Yorum yap

cok super

Yorum yap

teşekkürler ustat

Yorum yap

arkadaşlar ücretli server arıyorum nerden bulabilirim ilgilenen arkadaşlar pm den msj atsın

Yorum yap

server iki paralımıdır aylık ödememi yoksa seyret ödemi yardımcı olursanız memnun oluru

Yorum yap

rahmi42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          server iki paralımıdır aylık ödememi yoksa seyret ödemi yardımcı olursanız memnun oluru
                          hizmeti aldığınız kişiyle yada kurumla alakalıdır arkadaşım genelde parayı peşin alırlar..

Yorum yap

arkadaşlar. newcamd 2 de birden fazla server tanıtılabiliyor mu. mesela 2 ad servere üye olunsa farklı kanallara ait. nasıl yapılır. bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar, hepinize hayırlı işler dilerim. ben 9000 ultra kullanıcısıyım. 30/8/2007 yazılımı var. newcamd2 kart paylaşımı kullanıyorum. ama şu an bağlanamıyorum. çünkü 2006 yazdığımda newcamd 2 yi aktif ediyorum. kendiliğinden kullanım dışına çıkıyor. sorunu çözemedim. yardımlarınızı bekliyorum. hepinize selamlar.

Yorum yap

helal olsun kardeşim emeğine sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X