• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ses kapanması

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ses kapanması

ustalar lütfen yardım 9000 ci yeni aldım 29.12 yazılımı var iki gün evvel bir kanlı izlerken audıo tuşuna bastım ses kesildi diğre kanallarda var hangi kanal üzerinde audıo tuşuna basarsam ses yok oluyor ancak cihazı arkadat açma kapama düğmesiyle aç kapa yaptığımda ses geliyor acaba cihazmı arızalı yoksa yazılımdanmı yoksa nedir lütfen bir bilgi teşekkürler

polsah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalar lütfen yardım 9000 ci yeni aldım 29.12 yazılımı var iki gün evvel bir kanlı izlerken audıo tuşuna bastım ses kesildi diğre kanallarda var hangi kanal üzerinde audıo tuşuna basarsam ses yok oluyor ancak cihazı arkadat açma kapama düğmesiyle aç kapa yaptığımda ses geliyor acaba cihazmı arızalı yoksa yazılımdanmı yoksa nedir lütfen bir bilgi teşekkürler
    cıhazında arıza falan yok yapabılıyorsan hafıza bölümünde, hafızayı yedeğe al,ve ustte fabrıka ayarlarına dön, tekrar hafızayı geri yukle, cıhazı arkadan kapa aç düzelmesi lazım. eyer olmazsa yenıden resetle bu sefer hafızayı gerı alma kanalları yenıden tarattır, kolay gelsın..
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

tşk.muammer arkadaş fakat ben bugün 09072006 yazılımını buldum sanırım onu yükleyeceğim ama en önemlisi cihazımda arıza yok olması beni sevindirdi sağol dostum

Yorum yap

polsah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tşk.muammer arkadaş fakat ben bugün 09072006 yazılımını buldum sanırım onu yükleyeceğim ama en önemlisi cihazımda arıza yok olması beni sevindirdi sağol dostum
        29 aralık yazılımı daha ıyı onu yukle daha sorunsuz (orıjınal)
        eyer eskiyi yuklemek istersen uydudan yukle daha tehlıkesız yukleme yapar sın,dedıklerımı yaparsan kolay, cıhazda evvela yedeğını al cıhazı resetle, ve arkadan kapa aç, menuden uydu güncllemeye gel okey deyıp güncelleme nı başlat bekle takılmalar olacak 5dakka surebılıyor eyer başarısız derse tekrar arkadan aç kapa yap tekrar aynı ışleme devam yukleme yuzde yuz olunca sana sorar okey dersen fılaşa kaydeder,kolay gelsın..nöt: resetlemez vearkadan kapa aç yapmasan oto uydu bulunamadı der ona göre. uydu güncellemesınden sonra resete gerek yoktur ılgilenenlerın bılgisıne..
        optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X