• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Güvenlik Kodu Resmi Çıkmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Güvenlik Kodu Resmi Çıkmıyor

Arkadaşlar paneldende giriyorum üye olunurkende güvenlik kodu resmi gözükmüyor.Ne yapmak lazım.Kutu içinde çarpı çıkıyor sağ tıklayıp resmi göster diyorum ama yine çııkmıyor.Kimse üye olamıyor.Yardım arkadaşlar.....

yaw kaç kere soracaksın. serverde GD modülünde sorun var ozaman. host sahibinle görüşmen gerek.. aynı serverde olan ve forumu olan başka tanıdığın varsa onlara da sor aynı durum onlarda da mevcut mu..

Yorum yap

Kusura baklma organik ustam ya olaylar farklı diye sordum orda belirttim bir an.Başka bi arkadaşta da aynı sroun çıkarsa diye konu açtım.Bilgi olsun diye saolasın yinede ustam...
      Bende sizin hostu kullanıyorum yani başka hosttu dün değiştirdim hostu o zaman çıkmış oalbilirmi?

Yorum yap

şuan bizim hosttaysan sorun olmaması gerek; hem GD hem de ImageMagick çalışıyor.. tabloları onarıp optimize etmeyi dene.. gene olmazsa host sahibine mail at görüş, olmazsa birebir bakarız olaya..

Yorum yap

Peki optimize ederken hem onar hemde optimize et dicez dimi birde image la başlayan yazıları optimize edicez...

Yorum yap

komple tüm tabloları seç ve hem onar hem de optimize et işaretle.. bu işlemi arasıra yap zararı olmaz faydası olur..

Yorum yap

Tamam ustam yaptım yalnız yarım saattir üstte lütfen bekleyiniz diyor hala olmaktamı yoksa başka bi işleme geçebilirmiyim....

Yorum yap

Tamam ustam yaptım hostun verdiği bi kodlar çözdüm olayı...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X