• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Xboxta donma'lar çok çok

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Xboxta donma'lar çok çok

Arkadaşlar iki gündür xbox'ta görüntüde çok donmalar var yani o verdiği görüntü bir işe yaramaz bence daha dostlara almayı tavsiye etmem .

ben 21 den kullanıyorum başkaları açmıyor. yurt dışındayım 33 burada alınmıyor .

Serverda sorun varsa bunun Next bölümüyle ilgisi nedir? Yoksa Nextmi verdi sana X-Boxu?

Yorum yap

bence biraz sabredin diyorum, 2 gun yada 1 hafta problemli kullandiginiz bu xbox kutular tabiiki diger x firmalarin yaptigi gibi 2 gun sonra cokmiyecek...

Tasarim ustad bence tabiiki bu bolumde acacak konuyu vede paylasacak yazilim destegini next verdi baska hicbir uydu cihazinda calismiyor bu xbox... ama on yargiyla degil...

anlayisla farkindaysaniz bir kac topicte bu kutulari satan next bayileri bile endiseli...

artik problem soft tami serverdemi bu kutuyu kim icat ettiyse o kisi cozumleyip yeniden xboxun puruzsuz calisa bilmesini saglamasidir...

saygilar

Yorum yap

33 derece bulundugu ulke konumlarini belirlersen soylerim sana

eger almanyada isen Problemssiz bu uydu aliniyor vede birazcik donmalar da olsa calisir vaziyette....

Emperatoor2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar iki gündür xbox'ta görüntüde çok donmalar var yani o verdiği görüntü bir işe yaramaz bence daha dostlara almayı tavsiye etmem .

ben 21 den kullanıyorum başkaları açmıyor. yurt dışındayım 33 burada alınmıyor .

Yorum yap

Zaten alırken bu hususları göze alarak alıyorsunuz.
          1. 1 yıl olduğu ve kontörlü olduğu söyleniyor fakat kanalların ne zaman gideceğinin garantisi yoktur.
          2. Donmalar falan olabilir,paketlerde azalmalar da olabilir.Çoğalmalar da olabilir.
          3. İsterlerse tek uydudan shareye devam edebilirler.İsterlerse daha da çok uydulardan hizmetlerine yeni uydular ekleyerek devam edebilirler.
          4. Next firmasının bu hususta bir ilişkisi yoktur.Sadece cihazın çalıştırabilmesi için güncel yazılımlarında x-box destekleme özelliğini eklemişlerdir.Bizlere bu desteği verdikleri için teşekkür ediyoruz.

Yorum yap

53 derece exspres 22 derece deki uydu ile hotbir 13 derecedeki novalar çalışıyor 42türksat aparatla 53 exspres 22 uydusu çalışıyor parcalanma bazı sitelerde yapıyor yazılı idi hiç bir sorun olmadan çalışıyor saygılarımla

Yorum yap

nilsat çalışıyormu?

Yorum yap

arkadaş nilesat açık 53 dereceden selamlar

Yorum yap

nexx45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  53 derece exspres 22 derece deki uydu ile hotbir 13 derecedeki novalar çalışıyor 42türksat aparatla 53 exspres 22 uydusu çalışıyor parcalanma bazı sitelerde yapıyor yazılı idi hiç bir sorun olmadan çalışıyor saygılarımla
                  r1 r2 r3 r4.... çalışıyormu

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=51430

Konuya buradan devam ediniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X