• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

super plusta kilitlenme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• super plusta kilitlenme

arkadaşlar selamlar rs232ile stb den softcam dosyası attıgım zaman cihazım kilitleniyor arkasındaki dügmeden kapatıp açmam gerekiyor bu normalmi sizce değilse lütfen yardım saygılar
    GEMINI PROJEKT 4,60

sencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar rs232ile stb den softcam dosyası attıgım zaman cihazım kilitleniyor arkasındaki dügmeden kapatıp açmam gerekiyor bu normalmi sizce değilse lütfen yardım saygılar
    dostum normal değil eksik birşey vardır
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hangi tarihli yazılımı kullanıyorsunuz?

Yorum yap

cihazım,NEXT 2000 DPCIS süper plus,Aynı sorunu bende yaşıyorum,USB den veya loader ile softcamı cihaza yükleme yaparken cihaz kilitleniyor ve arka düğmeden açma kapama yaparak işlemi tamamlıyorum,genelde ******* cihaza gönderirken oluyor,bir örnek verecek olursam süperplus ta önce softcam keyi daha sonrada kdb dosyasını cihaza gönderiyoruz,ilksoftcam yüklendikten sonra kilitlenme yapıyor,cihazı arka düğmeden açıp kapatıp tekrar kdp dosyasını gönderiyoruz bazen ikisinde de yapıyor bazen de yalnız softcam keyi atarken oluyor,next destek formunda verilen 4-11-2008 tarihli keylerde böyle bir sorun yaşamadım
        ı
        150cm desat parabol çanak mot. 34 uydu,150cm parabol baff çanak 32 uydu , 2adet beyaz SHARP lnb,2adet 90cm parabol çanak,siyah SHARP,2adet ofset 90 cm çanak 5li aparat*1adet 120cm ofset,grundıg lnb
        CİHAZLAR=BAFF6000CI TWİN ıbm--BAFF mxplus-STARSAT 220cı--NEXT 2000 DPCIS süper plus --SUNNY 7011cı c.board--GOLDMASTER 9400 vcı-BAFF 2000 FULL DH- ATLANTA HD BOX TUŞLU-SKYTECH 12010 FULL HD LINUX-STARCOM 1005 FULL HD

Yorum yap

30.10 tarihli yazılımı kullanıyorum
          GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

biraz önce 14.11 tarihli yazılımı yükledim şimdi onda deneyeceğim yanlız hazıda udb dosyam vardı bunu flash bellekle yüklemeye çalıştım udb dosyasının cihaza uyumlu olmadığını yazdı tekrar cihazımı taratmak zorunda kaldım teşekkürler
            GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

Evet arada sırada cihazı yeniden taratmak sağlıklıdır.

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar motor ayarı falan biraz uzun sürdü ama işlem tamam
                GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

sayın tasarım arkadaşım benim bir sorunum var 30.06.2008 yazılımından sonra emu *** bölümüne girdiğimde sayfa boş şekilde karşıma çıkıyor ve cihaz kilitleniyordu.cihazı anahtardan kapatıp açarak düzeliyordu. bu sorunum düzelir umuduyla 14.11.2008 yazılımını yükledim ancak sorun hala devam ediyor .yardımınızı bekliyor ve şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla
                  go url

Yorum yap

9 cu ayın yazılımını yükle ve soccam at ok
                    ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
                    42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

sorun sende deil!!

arkadaşım sorun ne sende nede makinada sorun 31.10.08 tarihli yazılımda *** bölümüne girince cihaz tık demiyor mecburen cihazı arkadan kapatıp açmak zorunda kalıyoruz..onun için en iyisi ya 14.11.08 tarihli yazılımı yüklemek.:cuara:

Yorum yap

14.11 tarihli yazılımı yükleyince problem ortadan kalktı arkadaşlar sorunsuz çalışıyor ustalara tekrar teşekkürler
                        GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

bende de casa grince kilitlenme oluyordu 14 11 yazılımında. softcamla düzeldi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X