• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Qnec 18.5.2007 Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sayın ustam
    Yine biz Next Kullanıcıları ihya ettiniz
    Ellerinize ve bilginize sağlık
    Saygılar-Hürmetler

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sayın ÜSTAT MACH 1 öncelikle bu MÜTHİŞ yazılımlar için TEŞEKKÜRLERİMİ
      sunuyorum bende CX USB li olarak 2 adet yazılım gördüm şimdi bu alttaki
      PVR li yazılım diğer yazılımıda İÇİNDE BARINDIRIYORMU.? yoksa AYRI AYRI
      mı YÜKLENMESİ GEREKİYOR.??? SAYGILARIMI SUNAR İŞLERİNİZDE ÜSTÜN
      BAŞARILAR TEMENNİ EDERİM. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER....
      İkisi farklı yazılım birisinin içerisinde PVR özelliğig var diğerinde bu özellik yok. Tercih sizin isteyen elinde usb belleği olan Pvr li yazılımı, olmayan diğer yazılımı kullanabilir.

Yorum yap

• Usb Belleğe kaydettiğiniz filmleri veya videoları Bilgisayardan izlemek isteyenler aşağıdaki linkten Gom Player programını indirebilirler.

http://www.gomplayer.com
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• şükrütunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          pvr ayzılım için teşklr. 1gb usb 32 dk. kayıt yaptı. birde kayıt sırasında aynı tp deki kanalları seyretmek zorunda olmasak dahada güzel olacaktı ama olsun ilerde düzelir belki.saygılar
          şimdilik buna da sükretmelisiniz,sağolsun ustalar her an bir yenilik ekliyorlar cihazlara,eğer imkanı varsa belki ilerleyen zamanlarda bu dedikleriniz hakkında da bir gelişme yapabilirler,kimbilir...?
          Forum Kuralları

Yorum yap

• ne soylenebılırkı valla bravo helala olsun

Yorum yap

• Herseferinde bir yenilik her seferinde ayrı bir güzellik
              NEXT&NEXTSTAR
              Farkı
              HEP DESTEK TAM DESTEK
              saygılar sevgiler tüm ustalara
              @mach1 team büyüksün babaaaa

Yorum yap

• recevıerden de seyredıyoruz cok iyi. acaba normal dosyaları bu formata dönüştüren program var mı varsa usb.den film seyretmekde eklenecek tam bi medıa center oldu yaw

Yorum yap

• slm arkadaşlar kayıt esnasında aynı tp deki kanalları seyretmek için ne yapmalıyım formda bu konuya 1-2 arkadaş değinmiş ama cevapları göremedim. kayıt esnasında tv ekranım siyah.

Yorum yap

• Sayın hocam ben taşınabilir harddisk alacam, bu harddiskler ile receiverden kayıt yapabilirmiyim?
                    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

**************************...

mizahi amaçlıda olsa mesajlarımızı seviyeli ve saygı kurallarına uygun yazmaya özen gösterelim... Düzenleyen : mpl - Tarih : " 18-05-2007 " - Saat : 19:55.
                      mpl Usta mizahla ilgisi yok, bu Cahit Sıtkı Tarancı'nın Abbas şiirinden bir bölüm sadece. Çağrışım yaptı yazdım. O kadar. "seviyeli ve saygı kurallarına uygun" olmayan bir şey de görmedim açıkçası. Yanılıyor muyum? İyi günler...

Haydi Abbas, vakit tamam;
                      Akşam diyordun işte oldu akşam.
                      Kur bakalım çilingir soframızı;
                      Dinsin artık bu kalp ağrısı...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• üstad bu yazılımda yatıgınız olay yani pvr olayı takdirlere şayandır bunu herkesin fargına varması lazım doktor hayaller diyordu hayaller bir bir gerçekleşiyor buforumda yazan arkadaşlar bilsinki sizler hayalleri gerçege çeviren üstadlarsınız benim bu cıhazları oyncak olarak kullanan arkadaş bunun degerini bilirler fazla söze gerek yok sizler her turlu övgüyü ve sevgiyi saygıyı hakediyorsunuz nazar boncugunu unutmayın allah sizi nazardan korusun
                        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bunu yapmayı isteyenler çok ama güçleri yetmiyor :ehehe::ters:
                          Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ağzına sağlık hocam güzel cevap vermişşin sağol .. :ehehe:
                          Ustalar espri idi o. Ciddiye alınmış gibi bir durunm hissettim. Lütfen...? Elbette bunu yapacak ortada yok daha. İyi günler...

Yorum yap

• BURAK KARANFİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            :tr: Next NextStar Gücü :tr:

Arkadaşım imza için telif hakkı isterim, o resmin patenti bende ona göre...

Yorum yap

• yazılımda emeği geçenlere çok tşk.ler gayet güzelmuş.
                              Dreambox 600 pvr. 80 gb.Samsung harddisk,, 1.60 cm motorlu anten.Mega maunt, sharp sünnetli lnb.

Yorum yap

• yazılımda emeği geçenlerin hepsine teşekkür ediyorum yalnız nasıl kayıt olur nasıl kullanılır biz acemiler için bir açıklama yapsanız iyi olur
                                vu+duo vu+uno wetek play vu+solo2 vuduo2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X