• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Olmasını Düşündüğüm Bir Eksik

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Olmasını Düşündüğüm Bir Eksik

Değerli mach1 dıgıtal yöneticilerine forumumuz o kadar güzel ki, bu forumda da olmaktan son derece mutluyum. Ufak tefek hatalarım olsa da bu forumda olmasını ve büyük bir eksik olduğunu düşündüğüm bir bölümün yada topiğin olmadığını farkettim. Vizyondaki filimlerle herkesin ilgileneceğine, sinema kültürümüzün artacağından eminim. Hem formumuza renk katar, hem değişik bir hava yaratmış oluruz. Forumda mevcut kültür topiklerine, bir de bunu ekledik mi ilgi toplıyacağına inanıyorum. Bu bölüm oluşturulursa katkılarımı esirgemem. Hiç değilse vizyondaki filmlerden forum ailesini haberdar etmiş, hangi filmlerin vizyonda olduğunu öğrenmiş oluruz. Saygı ve sevgilerimle kolay gelsin değerli mach 1 ailesine...
    30
    Evet eklensin
    76.67%
    23
    Hayır gerek yok
    23.33%
    7

Cımsky kardeşimi destekliyorum !.

Cımsky kardeşimi haklı buluyor ve destekliyorum. Pas Organik hocamda...
    Kolay gelsin !.
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Öneriyle ilgili ufak bir anket (oylama) ekledim konuya. 3-5 gün izleyelim oylar doğrultusunda gerekeni uygularız. Selamlar..

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Öneriyle ilgili ufak bir anket (oylama) ekledim konuya. 3-5 gün izleyelim oylar doğrultusunda gerekeni uygularız. Selamlar..
        @organik ilginize teşşekkür ederim renkli sinama kültürümüzün eksiklerini hiç değilse görselliği ile son filimleri bu topıkten takıp etme olanağı olacağını düşünüyorum forumumuzada renk katacağınıda inanıyorum sevgi saygılarımla ...

Yorum yap

oyumu evet olarak kullandım

Yorum yap

Güzel bir düşünce olursa iyi olur

Dalgalan Sen de Şafaklar Gibi Ey Şanlı Hilal!

Yorum yap

şahsi görüşüm bence iyi olur. bilgiden zarar gelmez. bendende evet.
              saygılar.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                şahsi görüşüm bence iyi olur. bilgiden zarar gelmez. bendende evet.
                saygılar.
                sana katılıyorum sinamada ne var ne yok takıp edebilecez haberdar olacaz
                herkezi oylamaya beklıyorum...

Yorum yap

benimde farklı bir önerim olacak ...vizyondan kalkan yerli ve yabancı filimleri harddiske indiren ve harddiskten izleme imkanı sağlayan bir program (zipli dosyaları açan ve vcd formatına çeviren ve yerlileri ve yabancıları türkçe dublajlı izleme imkanı sağlayan)yerli ve yabancı filim açısından zengin ve güncellenen bir bölüm olmalı......

Yorum yap

skywalker12xyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    benimde farklı bir önerim olacak ...vizyondan kalkan yerli ve yabancı filimleri harddiske indiren ve harddiskten izleme imkanı sağlayan bir program (zipli dosyaları açan ve vcd formatına çeviren ve yerlileri ve yabancıları türkçe dublajlı izleme imkanı sağlayan)yerli ve yabancı filim açısından zengin ve güncellenen bir bölüm olmalı......
                    bölüm oluşturulsun @organik ile bu konu hakında fikir alış verişi yapacam onun tecrübesi ile bize yol göstericeğine inanıyorum bu bölümün ençok filimleri takip eden ve görselliği ile göz dolduran filimlerin kısa fragmanları gündeme giren yine filimler hepsi eyer kabul olursa sinema kültürümüzünde artacağına inanıyorum kültüründen hiç ödün vermeyen forumumuza fark katacağına inanıyorum sizlerinde katkısı olacağınada inanıyorum ayrıca baştan beri beni destekleyen @organik81 spartakus35 ve regir hocalarıma katkılarından dolayı teşşekkürü borç bilirim iyki varsınız herzaman sizlerin kültürümüze destek vereceğinize tüm kalbimle inanıyorum oylamaya katılan ve destekleyen herkeze tüm kalbimle sevgi ve saygılarımla ...

Yorum yap

bencede evet iyi olur tabiki yukarda arkadaşında dedigi gibi bilgiden zarar gelmez.
                      Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
                      Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
                      Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
                      Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
                      Ö.HAYYAM

Yorum yap

hayır demek mantıksız bence... sanki pc de yer mi kaplayacak tabi ki olsn mesela bana biri maskeli 5ler ıraq a gitme die uyarsaydı keşke... ilk uyarı benden ilk 5 dk sı hariç bi halt yok filmde bence... ama romantik aşk filmi arıyorsanz tatil i kaçırmayın derim... kız arkadasınızla izleyebileceğiniz mükemmel bir film...

Yorum yap

walla bence ii olur
                          Dreambox-500s NEXT 8000 X-CAM PIONEER HD TV 43'' PLAZMA EKRAN :mzk:

Yorum yap

yigit1987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            walla bence ii olur
                            arkadaşlar zatti bizde bunun için elimizden geleni sizlerin yardımıyla yapacaz hep birlikte bu bölüm olursas katkımız olacağına inanıyorum iyi çalışmalar..

Yorum yap

Açılsın neden olmasın
                              "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X