• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

3. Denizli dönemi!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3. Denizli dönemi!

Galatasaray'da 3. Denizli dönemi!
    22 Kasım 2015 23:16

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu'ndan boşalan teknik direktörlük görevi için Mustafa Denizli ile anlaşıldı! Denizli ile 1.5 yıllın anlaşmaya varıldı!
    Galatasaray'da teknik direktörlüğe 1.5 yıllığına Mustafa Denizli getirildi. Başkan Dursun Özbek, Mustafa Denizli ile yapılan görüşme sonrası, "Mustafa Denizli ile görüşme yaptık. Dün bu görüşmeyi kararlaştırmıştık, teklifimizi sunduk ve hocam da prensip olarak görevi kabul etti" dedi.
    Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mustafa Denizli ile yapılan görüşme sonrası deneyimli teknik adam ile basın karşısına çıktı. "Toplanmamızın sebebini biliyorsunuz" diyerek sözlerine başlayan Özbek, "Mustafa Denizli ile bir görüşme yaptık. Dün bu görüşmeyi kararlaştırmıştık. Bugüne nasip oldu. Hocamın Galatasaray'daki hizmetlerini anlatmaya gerek yok. Yönetim olarak boşalan teknik direktörlük koltuğuna hocamızın gelmesi yönünde karar aldık. Bunu da hocamıza aktardık. Hocam da prensip olarak bunu kabul etti. El sıkıştık. Önümüzdeki bir iki gün içinde detaylandırıp sözleşme imzalayacağız. Hem Galatasaray hem de hocam için hayırlı olmasını diliyorum" diyerek yeni teknik direktörü açıkladı.

ntvspor.net

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina

"Parantezi burada açtım burada kapatacağım"

23 Kasım 2015 15:50 NTV Spor ve Ajanslar

Mustafa Denizli yeni göreviyle ilgili açıklamalar yaparken, "Paranteziz burada açtım, inşallah yüzümün akıyla bu camiada kapatacağım" dedi.
    Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüşmenin ardından açıklamalar yapan Mustafa Denizli yeni göreviyle ilgili olarak, "Sizlerle yıllarca aynı mekanları paylaştık. Heyecanlıyım. Sporculuk yaşamının noktasını bu camiada gerçekleştirdim. Hayatımın en büyük başarılarının başlangıç noktası bu camiada oldu. Parantezi burada açtım, inşallah yüzümün akıyla bu camiada kapatacağım" dedi.
    Heyecanlı olduğu gözlenen deneyimli teknik adam, "Çok güzel, zaman zaman da üzüntülü dönemlerim oldu. Beni bu koltuğa oturtan, bugün taşıdığım ismi kariyeri borçlu olduğum camiadan böyle bir görev isteği gelince ki ikinci defa geldi. 1.5-2 yıl önce de teklif gelmişti ama olmadı. Ama bu teklif normal tekliflerden farklıydı. Bir gün başarılarımı, ismimi risk edeceksem uğruna her şeyi risk edeceğim camia burasıdır. Bana emekleri geçen yetiştiğim Altay bir de mesleki kariyerimin başlangıcıo olan bana bu imkanı sağlayan güveni duyan camia, bir gün benden böyle bir görev istediyse bundan onur duyarım. Bu büyük camiada inşallah bütün düşündüklerimizi gerçekleştiririz. Zor bir göreve başlıyoruz. Hiçbir görev kolay değildir. Bunu çocuksu heyecan olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu heyecanı kaybettiğim anda bu görevlerde bulunmam" ifadelerini kullandı.
    "1987 yılında başına geçtiğim bu camiada o günkü heyecamın neyse bugün bir kat daha fazla" diyen Denizli, "Böyle bir günde yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Aklınızda olan sorular vardır. Ama takdir edersiniz ki mekan ve an olarak bunlara yer vermeyelim. Başkanıma teşekkür ederim" diye konuştu.
    HAFTASONUNDA TAKIMIN BAŞINDA
    Yardımcılarının kim olacağı şeklindeki soruyu yanıtlamayan Mustafa Denizli, "O kadar detaylı bir çalışmam olmadı. Şu anda çalışma arkadaşım mevcut değil. Buraya çok yakın iki isimle konuşacağım. Bir tanesi Fatih Terim, diğeri Hamza hocamız. Oradaki konumu benden çok daha iyi bilen insanlar. Onları arayıp bilgileri varsa tavsiyelerini alırım. Camia için en faydalı çalışmayı nasıl yapabiliriz ona odaklanırız. Kafamda bir kişi var ama net bir şey yok. Burada yapacak daha önemli programlı işlerim var. Bugün evet deyip yarın takımın başına geçmenin normal tarafı olmaz. İnşallah haftasonunda takımla ve taraftarla birlikte olacağız" diyerek takımla çalışmalara başlangıç tarihini duyurdu.
    "Galatasaray'da nasıl bir hava yakalamayı umuyorsunuz" sorusuna ise Denizli, "Galatasaraylılar nasıl bir hava bekliyorsa o havaya yakalarız" yanıtını vermekle yetindi.

ntvspor.net

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X