• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 13.5.2009 Digitv Auto Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler hocam

Yorum yap

teşekkürler mach1
      http://

Yorum yap

Eline sağlık üstad...

Yorum yap

next süper xplus digi auto

selamlar yeni verilen auto yazılımlar 13 05 2009 tarihli çöktü mü acaba bi türlü bulmuyor makina hangi kanalın üzerinde güncelleme yapmak gerekiyor acaba dipnot son verilen soft cam ile açılıyor ama auto bulmuyor verdiğiniz bilgiye şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

12723 h 27500 frekansı üzerinde

Yorum yap

thank you very mach

Yorum yap

turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                alırsın arkadasım ben manısadan 90lık canakla aılıyorum hemen cevırmenı tavsıye ederım saygılar
                Edirneden Thor uydusu alınırmı gelen bilgiye göre çanak ayarı yaptırmayı düşünüyorum.
                ayrıca Canal Digital on Thor 3/5 at 0.8°W bu platformun şifreli kanallarından izlenebilen varmı?
                teşekkürler.

Yorum yap

ustam ellerine saglık yeni bir kullanım degisikligi varmaı acaba
                  antenciler[MOUSE][/MOUSE]

Yorum yap

ersin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Edirneden Thor uydusu alınırmı gelen bilgiye göre çanak ayarı yaptırmayı düşünüyorum.
                    ayrıca Canal Digital on Thor 3/5 at 0.8°W bu platformun şifreli kanallarından izlenebilen varmı?
                    teşekkürler.

Hemşerim haritayı incelerseniz almanız lazım,ben çanakkalede alıyorum.Kolaygelsin.

Yorum yap

sn .uzman üyeligim oldugu halde ne yazılım nede sofcam indirebilyorum kaç gündür.nedenini ögrenebilirmiyim saygılar .not daha öncede yazmıştım.yogunlugunuzdan cevap veremadiniz herhalde

Yorum yap

adminlere özel mesaj atın benim yetkim olmadığından bakamıyorum panele

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          adminlere özel mesaj atın benim yetkim olmadığından bakamıyorum panele
                          net te acami sayılırım adminlere nasıl özel mesaj atılır. bilmiyorum saygılarımla.

Yorum yap

eline sağlık mach1

Yorum yap

şıko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              net te acami sayılırım adminlere nasıl özel mesaj atılır. bilmiyorum saygılarımla.
                              mesaj yazacağin kişinin nik ismine tıkla ve açılan pencerede özel mesaj göder yazısına tıkladığında mesaj yazma sayfası gelir yazacağını yaz ve alttaki gönderi tıkla mesaj gider.
                              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Var tabiki.
                                gerçi bugün yazılımı atınca bende gördüm ama mesajıda yazmış bulundum ..bilgi için teşekkür ederim ..
                                Next&Nextstar
                                EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X