• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İnternette Nİhayet Beklenen İndİrİm

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternette Nİhayet Beklenen İndİrİm

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom'un aldığı bir kararla, mevcut internet erişiminde bazı kolaylıklar ve ucuzluk getirdiğini açıkladı.
    Yıldırım,"Sınırsız kullanımlarda yüzde 18 oranında indirim sağlanmıştır. Sınırlı kullanımlarda ise hız iki katına, bazı kullanımlarda 4 katına çıkarıldı." dedi.

Bakan Yıldırım, Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi'nde gerçekleştirilen AIS transponder deneme programına katıldı. Türk denizlerinden geçen tüm deniz araçlarını ayrıntılı şekilde takip etmeyi sağlayacak yerli üretim Otomatik Tanımlama Sistemi'nin (AIS) devreye girmesi ile ilgili törende konuşan Bakan Yıldırım, internet kullanıcılarına yönelik açıklamalarda bulundu. Mevcut internet hizmetlerinde kolaylık ve ucuzluk sağlandığını açıklayan Bakan Yıldırım şunları söyledi: "Bunu kamuoyuna açıklamanın memnuniyetini duyuyorum. Detaylarını Türk Telekom Genel Müdürü'nden alabilirsiniz. Ben şunları söylemekle yetineceğim; Sınırsız kulanımda yüzde 18 oranında bir indirim sağlanmıştır. Sınırlı kullanımlarda hız iki katına, bazı kullanımlarda 4 katına kadar artırılmıştır. Örneğin 256 kilobayt hız 1 megabayta çıkarılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Unutmayalımki bundan sonra alfabe okur yazarlığını bitiren genç Cumhuriyet, şimdi bilgisayar okur yazarlığı için bir seferberlik başlatmanın gerekli olduğunu görmekte ve bunun için de adımlarını atmaktadır. İşte okullarımızdaki bilgisayar sınıfları, işte okullarımızdaki ADSL bağlantıları. Ve şimdi yakında başlayacağımız kamu alanlarındaki bilgi evleri bu yöndeki en önemli adımlar olacaktır."

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany de, 256 kilobaytlık kullanımları 4 kat artırdıklarını ve hızı iki kat çıkardıklarını, üstelik da ücretin de aynı kaldığını söyledi. "Fiyatlarda yüzle 18'lik bir indirim gerçekleştirdik" diyen Doany, yarın sabah detaylı açıklama yapacağını dile getirdi.

Avea hisselerini almaları ile ilgili olarak ise Doany, "Türk Telekom olarak Telecom İtalia ile hisse devri anlaşmasını yaptık. Şimdi Türkiye'de Telekominikasyon Kurumu ve Rekabet Kurulu'na müracaatımızı yapıyoruz. Yetkili otoritelerde onaylandıktan sonra işlem tamamlanmış olacak. Bundan sonra Avea'nın içindeki 8 üye Türk Telekom'dan iki üye ise İş Bankası'ndan gelecek.'' dedi.

Herkese, vatana millete hayırlı uğurlu olsun...Paylaşım için saol..Ama kaynak da belirtsek daha bi güzel olur..

Yorum yap

Haber doğru tv haberleride verdi zaten.
      Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
      Anlat içinden geçenleri
      Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
      Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
      Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

şuanda ttnet.net.tr sayfasında ücretler/adsl fiyatlar güncelenmemiş hala eski tarife fiyatları var.

Yorum yap

şu an bunlar yazıyor arkadaşlar bakın.
          http://ttnet.net.tr/basinbulteni.htm
          website

Yorum yap

image Nickli Üyeden Alıntı
            şu an bunlar yazıyor arkadaşlar bakın.
            http://ttnet.net.tr/basinbulteni.htm
            Sağol bilgi için dostum .
            Anlat içinden geçenleri

Yorum yap

hani nerde benim hızım hala 512 görmeden inmam

Yorum yap

dr.farox Nickli Üyeden Alıntı
                hani nerde benim hızım hala 512 görmeden inmam
                Yazıyı dikkatli okursanız 1 ağustos yazıyor.
                Anlat içinden geçenleri

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X