• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eutelsat W3A at 7.0°E uydusunda hd yayınlarda sinyal yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eutelsat W3A at 7.0°E uydusunda hd yayınlarda sinyal yok

Merhaba

Benim sıkıntım Eutelsat W3A at 7.0 sd yayınlarda sinyal var görünüyor sıkıntı yok ama hd yayınlarda sinyal yok diyor mdu2 lnb kullanıyorum dtplus kutusunu takıyorum onda gösteriyor bunun sıkıntısı ne olabilir nasıl düzeltirim.

HD yayın derken HD1 ve HD3 kanallarını kastediyorsan onlar yayını kesti. O transponderde artık yayın yok.

Yorum yap

DigiturkPlus kurulumu sırasında LNB değişimi yapıldıysa Next 2000HDTV'de başka HD kanal seyredemezsin.

Yorum yap

Dıgıturkplus yasal kartım var digiturkplusta 311 numaralı hd kanalı rahatlıkla izliyebiliyorum ama nextstarda 311 nolu hd kanalı bulumıyorum . Bu arada bilgi olarak lnb mdu2 ve binada ortak kullanımdır acaba faklı frekanslarmı denemeliyim.

Yorum yap

Latino25 Nickli Üyeden Alıntı
          Dıgıturkplus yasal kartım var digiturkplusta 311 numaralı hd kanalı rahatlıkla izliyebiliyorum ama nextstarda 311 nolu hd kanalı bulumıyorum . Bu arada bilgi olarak lnb mdu2 ve binada ortak kullanımdır acaba faklı frekanslarmı denemeliyim.
          mdü2 LNB ile next HD bende birtürlü bulamadım. Hafta sonu üniversal lnb ile denicem .....

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            HD yayın derken HD1 ve HD3 kanallarını kastediyorsan onlar yayını kesti. O transponderde artık yayın yok.
            arkadaşımızın da söylediği gibi bu yayınlar sonlandırıldı.
            170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

HD1 ve Hd2 kapandı biliyorum amabenim söz ettiğimiz movimex hd ve ligtv hd.

Yorum yap

Latino25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                HD1 ve Hd2 kapandı biliyorum amabenim söz ettiğimiz movimex hd ve ligtv hd.
                o kanalları seyreden varmı ben bir türlü beceremedim

Yorum yap

Sorun çözülmüştür tabi dijiturkun yasal kartıyla bile izlenmiyor sinyal alabildim sonunda okadar ilgilerinize tşkrler.

Yorum yap

Menü den kanal eklemeye girin
                    sırasıyla
                    11932
                    17500
                    3/4
                    DVB-S2
                    8KPSK
                    kapalı

ve Taramayı başlatın HD kanallar gelir
                    pardon ben türksat yazdım
                    konu başlıgı Eutelsat mış özür

Yorum yap

ercizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Menü den kanal eklemeye girin
                      sırasıyla
                      11932
                      17500
                      3/4
                      DVB-S2
                      8KPSK
                      kapalı

ve Taramayı başlatın HD kanallar gelir
                      pardon ben türksat yazdım
                      konu başlıgı Eutelsat mış özür
                      Dt uydusunu merkesi sistemden mi alıyorsun
                      VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

11028 30000 olarak gir değerleri digiturkun hd kanallarını alırsın ben eurosport hd spormax hd kanallarını izleyebiliyorum diğerleri irdeto olarak şifrelenmiş izlenmiyor
                        Dsmart-Next&NextStar-DİGİTURK İZMİR YETKİLİ BAYİİ
                        SATIŞ VE HİZMET NOKTASI
                        TEL:766-1-243

Yorum yap

next-urla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          11028 30000 olarak gir değerleri digiturkun hd kanallarını alırsın ben eurosport hd spormax hd kanallarını izleyebiliyorum diğerleri irdeto olarak şifrelenmiş izlenmiyor
                          sevgili next-urla ; tüm çabalarıma rahmen digitürkün HD yayınlarını next200HD cihazımda bulamadım.anten ayarlarında digitürk sinyallerini MDÜ1 buluyor MDÜ2 lnb olmadığından dolayımı acaba sinyal alamıyorum.eğerki mdü1 ile HD kanallar alınabiliyorsa ayarları nedir yukarda bir frekans vermişsiniz normalde o frekans değeri 10928 H 30000 fec2/3 gözüküyor.pilotu açık yaptığım halde ..saygılar

Yorum yap

sorun lnb den miş düşün düğüm gibi MDÜ2 taktım ve bütün HD geldi DT......saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X