• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetekplay2 openvision-enigma2

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu yeni versiyon imaj Denedim ama Boot olmuyor siz nasıl yüklediniz
    videonuzda yükleme sistemini paylaşmamışsınız sadece imajın çalıştığı gözüküyor ben çalıştıramadım.

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

I tried this new version image but it doesn't boot, how did you install it?

You did not share the installation system in your video only seems to work image, I could not run.

Respects...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
        I tried this new version image but it doesn't boot, how did you install it?

You did not share the installation system in your video only seems to work image, I could not run.

Respects...
        Brother version only works when the image stops at logo open vision . You have to restart the TV

Yorum yap

belaid38 Nickli Üyeden Alıntı
          Brother version only works when the image stops at logo open vision . You have to restart the TV
          Brother, that is, when you stop the logo, the image goes on normally when you turn the TV off and on?

Best regards...

Kardeş, yani logoda durunca TV'yi kapatıp açınca imaj devam ediyor normal olarak?

Sevgiler...

Yorum yap

Tv nin açılıp kapanmasıyla ne alakası var imaj cihazdan MSD kartan çalışıyor bende ne logo çıkıyor nede imaj çalışmaya devam ediyor TV yide açıp kapatsam aynı değişen bir şey yok ilginç

Saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

imajda heralde çözünürlükle ilgili bir sorun var

Saygılar

Yorum yap

Brother, that is, when you stop the logo, the image goes on normally when you turn the TV off and on?

Best regards...

Kardeş, yani logoda durunca TV'yi kapatıp açınca imaj devam ediyor normal olarak?

Sevgiler...
                yes

Yorum yap

https://forum.openvision.tech/viewto...5&p=6533#p6533

Yorum yap

Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
                    Tv nin açılıp kapanmasıyla ne alakası var imaj cihazdan MSD kartan çalışıyor bende ne logo çıkıyor nede imaj çalışmaya devam ediyor TV yide açıp kapatsam aynı değişen bir şey yok ilginç

Saygılar
                    TV has to do with the opening and closing of the image device is working from the MSD card I do not have the logo nor the image continues to work If you turn on and off the TV does not change the same thing interesting

device still open msd card inserted does not work

Respects

Yorum yap

imajda heralde çözünürlükle ilgili bir sorun var

Saygılar
                      Abi eMMC içinde hangi sistem duruyor?

Sevgiler...

Yorum yap

Abi eMMC içinde hangi sistem duruyor?

Sevgiler...
                        Android kurulu MSD karttada CorELEC var coreelec direk açıyor openvision imaj
                        boot etmiyor mavi ışıkta duruyor ekran siyah ilerlediğini göremiyorsun bu imajı elimdeki cihazlarda deniyorum bazılarında açıyor ama internetten güncelleme yapmıyor daha önce wetek cihazda açtım bu imajı kuruldu tuneri görmedi önceki mesajlarımda var zaten

Saygılar

Yorum yap

Android kurulu MSD karttada CorELEC var coreelec direk açıyor openvision imaj
                          boot etmiyor mavi ışıkta duruyor ekran siyah ilerlediğini göremiyorsun bu imajı elimdeki cihazlarda deniyorum bazılarında açıyor ama internetten güncelleme yapmıyor daha önce wetek cihazda açtım bu imajı kuruldu tuneri görmedi önceki mesajlarımda var zaten

Saygılar
                          Abi, Droid'teki çözünürlüğü 1080p/50Hz yapıp dener misin?

Sevgiler...

Yorum yap

ben nihayet imageyi yükledim.önce ozkaradag ustanın dediği androidde 1080p/50 yaptım-sonra samsung 32 gb sd karta sd formater programı ile tam format attım. yeniden imageyi indirdim-win32 disklmager ile karta yükledim.kartı cihaza taktım fişi taktım openvision logosunu görünce monitörün fişini çektim-ingilizce ok dedim biraz bekledim açılmayınca tekrar monitörün fişini çekip taktım.her türlü sistem kurulumunu yaptım dreameditten kanal setting yükledim kanallar tamam.şimdilik bu kadar denemeye devam.imageyi sorarsanız gerçekten güzel.inşallah tüm uygulamalar çalışır.saygılar

Yorum yap

bu imageye mesela hangi turkvod versiyonunu yüklemem gerekiyor ''[OE2.5 - OE2.2] TURKvod ver. 10.25 (*.deb)''veya ''E2 2.0 TURKvod ver. 10.43'' versiyonunu yüklemem gerek.saygılar

Yorum yap

Abi, Droid'teki çözünürlüğü 1080p/50Hz yapıp dener misin?

Sevgiler...
                                Vallahi anca geldim yazdıklarını deniyeceğim Teşekkür ederim ama okuduğum üzere imajı çalıştıran arkadaşlarımız var önemli olan ortada emek veren insanların çabalarını boşa çıkartmamak sonucu paylaşırım ..

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X