• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

droid pro sd kart aktarma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• droid pro sd kart aktarma

cıhazın hafızası bellı kapasıtede.diğer cıhazlara bakarsak yınede muazzam lakın cıhaz oyun konsolu veya kodı yuklemelerınde hafızası genelde doluyor.mesela kodı yuklendıgınde eklentılerle benım kodı kapasıtesı 1.5gb oldu.
    cıhazda 5*10 eklentı yuklendıgımı hafıza fulleşıyor.evde cocukta oldumu oyun yukle denılse hafızada yer kalmıyor.
    benım yaptıgım 16gb sd karttı formatlayıp elec gıbı sd kart kısmına takıp telefonda oldugu gıbı bazı uygulamaları sd karta aktarmak en pratık çözum.

sıkıntım ve ıstegıme gelınce.
    mevcut cıhazda sd kartta aktarılan pro vb eklentıler harıcı kodı veya yuksek kapasıtelı eklentılerı sd cardda aktarılması gerçekleşmemekte.
    enıgma2 cıhazlarda kodı yuklemelerınde usb bellek sanal hdd olarak kurulup tum uygulamaları ona yuklenmekte.
    mevcut droıddekı kodı dosyalarını aynı e2de oldugu gıbı sd kartta aktarılması gerçekleşemezmı.
    yazılımsal olsa gerek özkaradağ yazılım versıyon yukselten dostlara ıletım sunamazmı..

teşekkurler..

2.sorunum droıdde nedense orjınal kumanda mause kısma geçınce mause ok ışaretı buyudu ve seklı degıştı.
    eskı duruma getırmem ıçın ne yapmam gereklı.
    bıryerde degışım yaptım ama bulamadım.
    başına bu durum gelen oldumu aramızda..
    WETEK Play 2 4K
    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Kumanda maus tayken maus tuşuna birsefer bas ve onun üstündeki oklu geri tuşuna bas
    ben şimdi denedim düzeldi aslında kumandayı gerek kalmadıkça kullanmıyorum direk normal USB li optik maus kullanıyorum ve daha seri belki optik maus düşünebilirsin yada ikisi birarada olan klavye maus bütün cihaza kumanda edebiliyorsun

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      Kumanda maus tayken maus tuşuna birsefer bas ve onun üstündeki oklu geri tuşuna bas
      ben şimdi denedim düzeldi aslında kumandayı gerek kalmadıkça kullanmıyorum direk normal USB li optik maus kullanıyorum ve daha seri belki optik maus düşünebilirsin yada ikisi birarada olan klavye maus bütün cihaza kumanda edebiliyorsun

saygılar
      kumanda gelene kadar orjınalı ıle devam edecem mecbur..
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

birinci dediğin sd karta aktarma bence olması lazım droitteyken onuda deniyeyim boş sd kart takmak lazım olursa benim içinde süper droit bölümünü apk larla doldurduk dediğin gibi eklentilerden kodide yer kalmıyor olursa cihazın hafızasıda rahatlamış olur

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

belırlı eklentıler sd kartta aktar bölumu aktıf oluyor.
          2 kodı medyaplayer ve kodı17 hıçbır şekılde sd kart bölumune aktar kısmı aktıf degıl.
          olmuyor
          es dosya vb eklentılerı aktarabılme oluyor ama
          WETEK Play 2 4K
          Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

ben şimdi denedim düzeldi

YOK USTAD BENDEKI KUMANDA BUYUDU OK TUŞU DUZELTEMEDIM.CIHAZIN IÇINDE GÖZU SÖK TAKMI YAPSAM MENUDENDE AYARI BULAMADIM
            WETEK Play 2 4K
            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı
              ben şimdi denedim düzeldi

YOK USTAD BENDEKI KUMANDA BUYUDU OK TUŞU DUZELTEMEDIM.CIHAZIN IÇINDE GÖZU SÖK TAKMI YAPSAM MENUDENDE AYARI BULAMADIM
              @BARETTA 1 tekrar denedim bir sorun yok sizdeki kumandada bir sorun var

saygılar

Yorum yap

wetekplay de cıhazı arka kısımdan açılabılıyordu.
                wetekplay2 de cıhaz açılması zor gıbı.
                garantı kapsamından çıkarmı acaba.
                kumanda alıcı gözu sök tak yaparsam belkı eskı duzenıne gelır.
                veya cıhazı fabrıka ayarına alırsam duzelırmı acaba.
                normal mause klavye taktım.cıhazın kumanda gözu takılı oldugundan olsa gerek mause ok tuşu cıhaz kumandası gıbı ışlev görmekte.yanı arızalı durumda.ıllakı kumanda gözu sökulecekmıdır...

cıhazı ne şekılde sökebılırım.garantı kapsamından çıkarmı
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Garanti'den çıkmaz ancak kırmamaya özen göster. Bu video işini görebilir.

[YOUTUBE]pTlSmMNw5JE[/YOUTUBE]

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Garanti'den çıkmaz ancak kırmamaya özen göster. Bu video işini görebilir.

[YOUTUBE]pTlSmMNw5JE[/YOUTUBE]

Sevgiler...
                    cıhazın ıçınde wetekplayda oldugu gıbı kırmızı ışıklı usb göz yok.entegre göz kullanılmış vede lehmlı.
                    mavı ışık ıçın jelatın kağıt yapıştırdım dıştan gözalmasını önledım.

cıhazın ıçınde boşta 2 tane usb gırışı var.mause ve harıcı kumanda gırışlerını buraya taktım.
                    3 tane usb gırışı boşta..yanı toplam 5 usb gırışı mevcut cıhazımızda.

açarken cıhazı özen gösterılmesı gerçek.kuçık tornavıda ve yıldız ıle açın yoksa sert plastık olan yuzey ezılmelere yol açıyor.
                    ayak lastıklerıde yapıştırılmış vazıyette çıkartırken yıpranma oluşuyor..

mause hareket çubugu buyumesıne gelınce.
                    çözumu göruntu ayarlarındaymış.
                    cıhaz reset yaptıgımda duzeldı.
                    bende göruntu ayar 1980i olarak ayarlıydı o yuzden mause ok ımlecı buyumuş.
                    1980p yapınca kuçuldu...

cıhaz tecrubelerım bu şekılde..
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Tecrübe ve bilgilerin için teşekkürler abi.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X