• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Toplu Tp ve Uydu Silme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Toplu Tp ve Uydu Silme

Ustalarımdan bir ricam var yeni yazılımlar verildiğinde Süper Plus cihazlara toplu Tp silme ve uydu silme eklenebilir mi acaba. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ne gerek var öyle bir seçeneğe tasarım usta bir yerde yazmış sizin kullandığınız cx modeli sanırım hafızası yeterde artar.gerek yok silmeye zararıda yok cihaza.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

mehmetkilic Nickli Üyeden Alıntı
      Ustalarımdan bir ricam var yeni yazılımlar verildiğinde Süper Plus cihazlara toplu Tp silme ve uydu silme eklenebilir mi acaba. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
      bencede yapılırsa cok iyi olur bazen ihtiyaç duya biliyoruz tabiki üstadlar bilir
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

2000 super fta lara yedekleme siztemi de gelirse cok hoş olacak saygılar

Yorum yap

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bencede yapılırsa cok iyi olur bazen ihtiyaç duya biliyoruz tabiki üstadlar bilir
          bencede! Motorlu çanak kullanıyorum! Next 2000 cıs super plusda 9999 kanal hafızası var! amma transponder hafızası 2mb*lı next cıhazdakı kımı 3000*dır!! bu transponder sayısı artırılabılse ya da toplu uydu ve transponder sılebılme eklense ıyı olurdu!en azından gereksız uydulardakı transponderlerı kolay silebilirdık!
          NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

fanatik_71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bencede! Motorlu çanak kullanıyorum! Next 2000 cıs super plusda 9999 kanal hafızası var! amma transponder hafızası 2mb*lı next cıhazdakı kımı 3000*dır!! bu transponder sayısı artırılabılse ya da toplu uydu ve transponder sılebılme eklense ıyı olurdu!en azından gereksız uydulardakı transponderlerı kolay silebilirdık!
            kardeş flaş belleği 4 mb.transponder hafızası 2mb*lı bu ne demek ben bir şey anlamadım tp hafızası ayrımı olur hiç böyle bir şey duymadım.tasarım hocam bu ne diyor doğrumu.saygılar.
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kardeş flaş belleği 4 mb.transponder hafızası 2mb*lı bu ne demek ben bir şey anlamadım tp hafızası ayrımı olur hiç böyle bir şey duymadım.tasarım hocam bu ne diyor doğrumu.saygılar.
              onu demek istemedi
              2 mb lık next cihazları varya onlarda 3000 transponder saklama kapasitesi varken 4 mb lık nextlerde dahada artırılırsa iyi olur demek istiyor...

Yorum yap

haa tamam şimdi anladım teşekkürler.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210

Yorum yap

bişey değil

Yorum yap

Hocam harika olur insallah ustadlar dikkate alır
                    "HER ŞEYDE SANA GÖSTERİLENE DEĞİL, PERDENİN ARKASINA BAK"

Yorum yap

çok iyi olur böyle bir özellik olsa öncelikle benim açımdan gereksiz bir sürü C bant uydu v.s frekanlar için silme özelliği olsa çok iyi olur birde yeni bir uydu ismi derece yapılandırmasında gereken derece ye uyduyu taşıma özelliğide olsa iyi olur

Yorum yap

Zaten var olan şeyi söylüyorsun arkadaşım çanak ayarlarına gel ve ordan seçtiğin uyduyu sil diyorsun topluca siliyor arkadaşım:mzk:

Yorum yap

alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Zaten var olan şeyi söylüyorsun arkadaşım çanak ayarlarına gel ve ordan seçtiğin uyduyu sil diyorsun topluca siliyor arkadaşım:mzk:
                          sil ile sıfırla komutunu karıştırmış olmayasın

Yorum yap

alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            o zaten varda ayrıca nasıl kanalları işaretleyip siliyorsak tp ler içinde olsun istiyoruz

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sil ile sıfırla komutunu karıştırmış olmayasın
                              evet karıştırmış
                              sıfırla komutu bir nevi o fonksiyona reset atmaktır silmek değil...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X