• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nihayet 1.1.1 sürümünü yükledim ve kullanıcı bilgilerimi girdim ancak hata verdi. (LibreElec 7.90 Raybuntu)
    Kullanıcı adın ve şifreni kontrol et. Mutlaka 1 harf veya rakamı yanlış girmişsiniz.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kullanıcı adın ve şifreni kontrol et. Mutlaka 1 harf veya rakamı yanlış girmişsiniz.
      Kullanıcı adı veya şifreyi yanlış girse de hata vermez, sadece eksik bölümler gelir yani açılıştaki 2 portal sadece...

Hata alıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.

Yorum yap

• Malum Dizi 7. Sezon 9. Bölüm (Türkçe ALTYAZILI)

Eklenmiştir.iyi seyirler

Yabancı Dizi "Series Portal" da izlenir

Yorum yap

• Üstad eline emeğine sağlık
          user ve pass bilgisi almam mümkünmü şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• User ve pass nasıl alacağız?

HUAWEI NMO-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• pc'de kodiye yükledim diziler açılıyor. ama diğer bölüm açılmıyor. girmek isteyince
              şifre panelide gelmiyor.

Yorum yap

• Eklentiler eklenti deposu veya eklentiler hepsi seçerseniz
                XorioN eklentisi üzerine Gelince yapılandırma ya tıkla
                oradan açık yaparak size verilen kullanıcı adı
                ve şifreyi girerseniz bölümler açılır.

Yorum yap

• evet buldum.usta user ve pass gönderirse izleyebileceğiz.

Yorum yap

• Arkadaşlar;

En başta da belirttiğim gibi sadece Wetek kullanıcılarına gönderiyorum.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar;

En başta da belirttiğim gibi sadece Wetek kullanıcılarına gönderiyorum.
                      Üstad bende wetek için istemiştim user ve pass

Yorum yap

• selam usta eline saglik bende de wp2 var user ve pass gonderirsen sevinirim basarilarin devami

Yorum yap

• Wetek kullanıp user ve pass isteyenlere gönderdim.. Tekrar yazayım bu tür istekleri lütfen özel mesaj yoluyla yapınız.

Yorum yap

• xorion hocam özel mesaj yoladım ama birşey gelmedi gelmesi için ne yapmam lazım bu konu hakında bilgi veya yapılacak ne varsa söylersiniz sevinirim özel pm yoladım 2 kez dun akşam üstü ve gece üzeri ama malesef gelen giden birşey yok bu konu hakında olumlu veya olumsuz bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden vereceğiniz cevap ve bilgi için teşekur ederim

Yorum yap

• duke3d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              xorion hocam özel mesaj yoladım ama birşey gelmedi gelmesi için ne yapmam lazım bu konu hakında bilgi veya yapılacak ne varsa söylersiniz sevinirim özel pm yoladım 2 kez dun akşam üstü ve gece üzeri ama malesef gelen giden birşey yok bu konu hakında olumlu veya olumsuz bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden vereceğiniz cevap ve bilgi için teşekur ederim
                              Xorion usta eklentisi için şifreyi sadece wetek kullanıcılarına veriyor. Eğer wetek kullanıcısı iseniz eklenti için şifre verecektir. Şu ana kadar gönderdiğiniz mesajlardan wetek kullanıcısı olup olmadığınız anlaşılmıyor. Wetek kullanıcı iseniz fotoğraf ekleyerek Xorion üstad a mesaj atın lütfen.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Xorion usta eklentisi için şifreyi sadece wetek kullanıcılarına veriyor. Eğer wetek kullanıcısı iseniz eklenti için şifre verecektir. Şu ana kadar gönderdiğiniz mesajlardan wetek kullanıcısı olup olmadığınız anlaşılmıyor. Wetek kullanıcı iseniz fotoğraf ekleyerek Xorion üstad a mesaj atın lütfen.
                                Harika bir tespit ve öneri

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X