• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• USB den altyazi yukleyip filmle eslestiricek Patch olsa supe olur

Yorum yap

• yuv çıkışı fabrika ayarından sonra açık kalsa iyi olmaz mı ne dersiniz

Yorum yap

• emu ccw bölümünde biss *** girişi olsa iyi olurdu

Yorum yap

• Donma ve kendini resetleme sorunu yaşıyorum

Yorum yap

• Gırafiklerde olabildiyince iyileştirilmesi lazım genel görünüm çok kötü ben 126 ekran sony de seyretmem ramen daha gercekçi menü yaratıla bilir ama halen menü cözünür lülüğü berbat çok kalıteli bir meni yapıla bilir uydu uyzürinde bu güne kadar yabilan herşey için tekürler

Yorum yap

• menüye girdiğin zaman gırafik üzerinde çizgiler var bunların açilen düzeltilmesi lazım

Yorum yap

• next HD

doktor un dikkatine! ben 117 ekran panosanic pilazma kullanıyorum... Sizden istediğim next HD nin üzerinde bulunan ekran formatlarının üzerine bastığımda ekranı dikine büyütmek istiyorum yalnız büyütmeye bastıktan sonra zom foksiyonu dikine tv logolarını kaybediyor.Sizden ricam bu logoların tam üst sınırı logo kalacak şekilde düzeltilmesini rica ediyorum... Next HD de düzeltilmesini istediğim bazı hususlardan 1 i: kanal geçişler çok yavaş 2 kanal geçerken ilk önce görüntü arkasında ses geliyor bunun sebebini öğrenmek istiyorum yazılımla düzeltilmesini rica ediyorum. Türkiye'nin 1 numaralı uydu üreticisinin DİKKATİNE! SAVGILARIMLA...

Yorum yap

• hop kısıtlamada olursa daha denecek birşey yok

Yorum yap

• ustam birde 2000 hdtv chz müsteriler tarafından display ışık az oldugunun şikayetini çok alıyoruz.bu konudada düzeltmeler olursa çok memnun oluruz... SAYGILAR

Yorum yap

• 2 port aynı anda çalışmıyor düzeltilirse çok iyi olur

Yorum yap

• Ben receıverimi enerjisini keserek kapatıyorum, açtığımda kapattığımdaki değilde daha önceki kanallar karşıma geliyor

Yorum yap

• Kilitli kanallarımızı kilitlerini açarak izliyoruz, cihaz kapatılıncaya kadar kilitler açık kalmalı cihaz kapatılınca kanallar otomatik olarak kilitlenmelidir

Yorum yap

• ccam 10 dakikada bir düşüyor ve ekran donuyor tekrar kontrol ile geliyor bu kopmalar düzeltile bilirmi

Yorum yap

• doktora teşekkürler

uzun süredir takip ediyorum durmadan CCcamd üzerinde çalışmalar yapılıyor ancak uydunun birçok eksiyi dururken örneyin usb'den kayıtta donmalar uydu ön panelde ışık sorunu var az yanıyor saat ayarının bozuk olması uydunu genel görünün ve girafiklerinde iyileştirme yapılmalı birde pvr'de kayır ileri geri sarma ve kayıt esnasında durdurup aynatma özelliyinin eklenmesi buna benzer şeyler yapılırsa bence daha iyi olunur dikkate alınırsa sevinirim çünkü durmadan CCcamd üzerinde çalışılıyor bence birçak aksaklık dururken şimdiden saygılar yazılımlarda emeyi gecenlare teşekkürler

Yorum yap

• uzun süredir takip ediyorum durmadan CCcamd üzerinde çalışmalar yapılıyor ancak uydunun birçok eksiyi dururken örneyin usb'den kayıtta donmalar uydu ön panelde ışık sorunu var az yanıyor saat ayarının bozuk olması uydunu genel görünün ve girafiklerinde iyileştirme yapılmalı birde pvr'de kayır ileri geri sarma ve kayıt esnasında durdurup aynatma özelliyinin eklenmesi buna benzer şeyler yapılırsa bence daha iyi olunur dikkate alınırsa sevinirim çünkü durmadan CCcamd üzerinde çalışılıyor bence birçak aksaklık dururken şimdiden saygılar yazılımlarda emeyi gecenlare teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X