• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 4.522 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

http://www.lyngsat.com/europe.html
    Bu bölgesel endeksi Renk kodları:herhangi bir veri / L / S / Ka bant(beyaz) C bant(pembe) C & Ku bandı(sarı) Ku bandı(yeşi) hareketli(gri)
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İşin zor kısmı piyasada 4 veya 6 TB bulunuyor. Bildiğim kadarıyla cihazlarda 2 TB kadar destek var yanılıyorsam arkadaşlar düzeltir. http://www.amazon.com/Book-Expander-.../dp/B003MVZ60S burada bulmak zor gibi.
      Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler anlaşılan bu Hdd ile uğraşılmaz elim de 650 gb'lık samsung Hdd var harici onu usb ile bağlar öyle kullanırım.Varsın verilerde biraz yavaş olsun.

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        http://www.lyngsat.com/europe.html
        Bu bölgesel endeksi Renk kodları:herhangi bir veri / L / S / Ka bant(beyaz) C bant(pembe) C & Ku bandı(sarı) Ku bandı(yeşi) hareketli(gri)
        COKOF KARDEŞ TŞK EDERİM BİGİ İÇİN PEKİ Circular yada Linear olduğuda polarizasyon bilgilerinden belli.ÖRNEK VEREBİLİRMİSİNİN COKOF KARDEŞ TŞK...

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          COKOF KARDEŞ TŞK EDERİM BİGİ İÇİN PEKİ Circular yada Linear olduğuda polarizasyon bilgilerinden belli.ÖRNEK VEREBİLİRMİSİNİN COKOF KARDEŞ TŞK...
          V / H > Linear
          R / L > Circular

Yorum yap

Tanıtım V1.0 harika olmuş emeği geçenlere Teşekkürler :bravo:
            NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

arkadaşlar dün akşamda beri uğraşıyorum machina 3D kaydettiğim full Hd ts uzantılı videoları bilgisarayda izleyemiyorum convert edemiyorum kurmadığım proğram kalmadı buna bir çare bulmaları lazım veya bir program varsa yazın

Yorum yap

Hocam sd olsun HD olsun bende çok kayıt yapıp sonradan izliyorum Hem pc de izliyorum hemde cihazda izliyorum.Ben kayıt yapanda hep usb nin formatını cihazdan NTFS formatında formatlayıp öyle kayıt yapıyorum.Ayrıcada 6 gb olan kayıtların boyutlarının bile 800 mgb.veya 900 mgb'ta kadar çeviri yapıp boyutunu da düşürüyorum.Ben çeviri yapanda avi formatında çeviri yapıyorum.Video Converter ben bu formatı kullanıyorum.

Yorum yap

can_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Hocam sd olsun HD olsun bende çok kayıt yapıp sonradan izliyorum Hem pc de izliyorum hemde cihazda izliyorum.Ben kayıt yapanda hep usb nin formatını cihazdan NTFS formatında formatlayıp öyle kayıt yapıyorum.Ayrıcada 6 gb olan kayıtların boyutlarının bile 800 mgb.veya 900 mgb'ta kadar çeviri yapıp boyutunu da düşürüyorum.Ben çeviri yapanda avi formatında çeviri yapıyorum.Video Converter ben bu formatı kullanıyorum.
                  NTFS formatında formatladım usb yi şimdi kmpleyer bilgisaray da açıyor

Yorum yap

Agdan paylasim ile PC deki 1080p mkv film seyrediliyormu ? Takilma varmi. Tesekkurler.

Yorum yap

NTFS formatında formatladım usb yi şimdi kmplayer bilgisaray da açıyor fakat convert edecek program bulamıyorum yeni yazılıma kaydet tuşuna 1080,720,640 çözünürlükte kaydet eklenemezmi

Yorum yap

Hocam convert derken neyi kastediyorsunuz.Bir dosyanın büyüklüğünü düşürmek için mi yoksa bir dosyanın boyutunu yükseltmek için mi.HD leri zaten 1080 olarak kaydediyor.sd leri ise normal olarak kaydediyor siz ne için kullanacagınızı yazın.bende convert video master proğramın setabı var msn adresi özelden verin yollayayım.burdan 35 mgb'lık dosyayı yollayamadım.

Yorum yap

Sinema TV kanallarında ki EPG sorunu hakkında herhangi bir yazılım çalışması var mı?

Yorum yap

Yeni yazılımı bir an önce bekliyoruz uydular arası kanal geçişlerinde numara tuşları ile geçiş yapılamıyor bu çözülsün derhal böyle saçmalık olmaz
                            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yeni yazılımı bir an önce bekliyoruz uydular arası kanal geçişlerinde numara tuşları ile geçiş yapılamıyor bu çözülsün derhal böyle saçmalık olmaz
                              sayın uydu3405 bu konuda haklısın aynı olayı daha önce yazmıştım bir üstadım okey tuşuna basıp ancak bu şekilde kanaları değiştirebileceğimizi belirtmişti ve yazılımdan kaynaklanan sıkıntı olduğunu dile getirdi buyüzden ben bir önceki yazılıma geri döndüm elbette ustalarımız bu konuya el atıp acilen çözeceklerdir.hayırlı pazarlar dileğiyle saygılar...

Yorum yap

yeni yazılımı bekliyoruz
                                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X