• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

(Microbox) Aparat

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayın ustalar sizlerden bir ricam olacak.bir usta yazılım veriyor mach1 hoca bu nexte olmaz diyor.hangisi doğru.milletin kafası karıştı.bu işin doğrusu nedir.
    http://

Yorum yap

OLACAK İŞ DEĞİL,mod olan arkadaş next bölümüne MİCROBOX denilen 2. board uydu paylaşım cihazının resimlerini gönderiyor,13 adet mesaj yazılıyor,bu mesajların içinde yazılım ve cihaz hakkında bilgiler veriliyor,insanların kafası karma karışık oluyor ve devam edip gidiyor ta kii MACH1 dur diyene kadar, başlığı açan mod arkadaş bu cihazın formlarda başka ismle gezindiğini araştırmadan nasıl yazmış? saçmalığın daniskası,tam araştırılmadan böyle KONU açılırsa ortaya böyle bi durum çıkmasıda normal,Bence bu olay hafife alınacak bir konu değil,bir marka veya modelden bahsediliyor,bu karmaşanın ortadan kaldırılması için bu başlığın bu bölümden zaman geçirilmeden kaldırılması gerekir, saygılarımla
      ı
      150cm desat parabol çanak mot. 34 uydu,150cm parabol baff çanak 32 uydu , 2adet beyaz SHARP lnb,2adet 90cm parabol çanak,siyah SHARP,2adet ofset 90 cm çanak 5li aparat*1adet 120cm ofset,grundıg lnb
      CİHAZLAR=BAFF6000CI TWİN ıbm--BAFF mxplus-STARSAT 220cı--NEXT 2000 DPCIS süper plus --SUNNY 7011cı c.board--GOLDMASTER 9400 vcı-BAFF 2000 FULL DH- ATLANTA HD BOX TUŞLU-SKYTECH 12010 FULL HD LINUX-STARCOM 1005 FULL HD

Yorum yap

ahmet1958 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        OLACAK İŞ DEĞİL,mod olan arkadaş next bölümüne MİCROBOX denilen 2. board uydu paylaşım cihazının resimlerini gönderiyor,13 adet mesaj yazılıyor,bu mesajların içinde yazılım ve cihaz hakkında bilgiler veriliyor,insanların kafası karma karışık oluyor ve devam edip gidiyor ta kii MACH1 dur diyene kadar, başlığı açan mod arkadaş bu cihazın formlarda başka ismle gezindiğini araştırmadan nasıl yazmış? saçmalığın daniskası,tam araştırılmadan böyle KONU açılırsa ortaya böyle bi durum çıkmasıda normal,Bence bu olay hafife alınacak bir konu değil,bir marka veya modelden bahsediliyor,bu karmaşanın ortadan kaldırılması için bu başlığın bu bölümden zaman geçirilmeden kaldırılması gerekir, saygılarımla
        Kesinlikle... ? İşaretleri doldu herkesin kafası.

Yorum yap

Ortada henüz bir şey yok. Zaten olduğunda forumda ayrıntılı bir biçimde yazılılır, tartışılır. Bu yüzden celallenmeye gerek yok. Şuan herşey test aşamasında, elinizde bu aparat olsa da henüz yayın var mı yok mu belli değil!
          Konu zaten kontrolümüz altında. Sadece verilen yazılımda bu desteğin olduğunu bilin yeterli. Zamanı gelince yetkili kişiler açıklar neyin nasıl yapılması gerektiğini.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Konuyu fazla uzatma taraftarı olmak istemiyorum,
            XBOX cihazına odaklanmış bir kesimi,ortada henüz bir şey yok denilerek konu yanlış açılsa dahi sahiplenmek sizin takdirinizdir,kolay gelsin
            ı
            150cm desat parabol çanak mot. 34 uydu,150cm parabol baff çanak 32 uydu , 2adet beyaz SHARP lnb,2adet 90cm parabol çanak,siyah SHARP,2adet ofset 90 cm çanak 5li aparat*1adet 120cm ofset,grundıg lnb
            CİHAZLAR=BAFF6000CI TWİN ıbm--BAFF mxplus-STARSAT 220cı--NEXT 2000 DPCIS süper plus --SUNNY 7011cı c.board--GOLDMASTER 9400 vcı-BAFF 2000 FULL DH- ATLANTA HD BOX TUŞLU-SKYTECH 12010 FULL HD LINUX-STARCOM 1005 FULL HD

Yorum yap

Arkadaslar lutfen bana yardimci olurmusunuz? bir ricam vardi su microbox denen cihazi nerden bula bilirim? her yeri gezdim bulamadim internet magazinlerde bile yok! bu konuda bana yardimci olursaniz cok sevinirim sevgilerle saygilarla

Yorum yap

giainterstar1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaslar lutfen bana yardimci olurmusunuz? bir ricam vardi su microbox denen cihazi nerden bula bilirim? her yeri gezdim bulamadim internet magazinlerde bile yok! bu konuda bana yardimci olursaniz cok sevinirim sevgilerle saygilarla
                dostum bu cihaz dışarda 70 dolarmış türkiyeye ne zaman gelir bilinmez beklemek lazım
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

bekleyip görelim derim ben

Yorum yap

bekleyelım bakalım yurt dısında varsa ıstedelım hangı ulkede varmış

Yorum yap

cafermemet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bekleyelım bakalım yurt dısında varsa ıstedelım hangı ulkede varmış
                      yazılım yokken neyi istediyosun?

Yorum yap

sen önce bu yazıyı iyice oku sonra konuş yazılımı veren adam nedemiş iyi bak
                        başka formdan alıntı istersen özelden adresini verriyim

BAHRAM

super plus ve S shere
                        arkadaşlar super pluslarda 124.83 numarali program ki microbox ve xbox aparatlarini dastaklyor nadan rasmi olarak varilmyor

S shere cas menusina eklanmiş ve bu aparatlar tıkır tıkır çalışyor
                        mıcro box aslında bır reseıver kı ozel program yoklandıkdan sonra bır uydu deta (k+e+y)alıjısına W3 uydusunan çonyor ve r232 kablo sınan makınıya baglanyor elbata ıkınjı bır çanakla
                        açdı kanalarsa
                        Orbit Network Packages
                        Showtime Network Packages
                        Arab Digital Distribution Universe Packages
                        Nova Packages
                        TPS Packages
                        Digit Alb Packages

eurobrıed9 12092 ve 10853
                        fıyatısa bızım burada 70$

Yorum yap

sayın şampiyon mach1 ustatanın yazdığına göre nextlerde olmaz diyor.bunun adını ne koyacağız.

Yorum yap

planet6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın şampiyon mach1 ustatanın yazdığına göre nextlerde olmaz diyor.bunun adını ne koyacağız.

DOGRU DUR ARKADAŞIM AMA ADAM ISRARLA OLDUGUNU YAZIYOR

SORUYU SORAN..A.Bozoğlu

siz suriyedenmi forma katılıyorsunuz? bu cihazın bu ülkede satışta ve kullanımda olduğu söylenmekte nextte çalışıyormu denedinizmi?

CEVAP VEREN..bahram

ben iran li bir turkum evet denendi ve çalışyor
                            en buyuk ozellı destaktan çıkdı zaman çupe atılmaması çunkı orjınal programın yoklıp ve bır receıver kıbı kulanyorız

Yorum yap

şampiyon usta şimdi başka bir paylaşım sitesinde okudum arkadaşın bir tanesi çalıştıramamış.

Yorum yap

planet6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                şampiyon usta şimdi başka bir paylaşım sitesinde okudum arkadaşın bir tanesi çalıştıramamış.
                                arkadaşım girin türkey forma okuyun ben bir şey demiyorum adam çalıştıgını söylüyor sende başkasının çalışmadıgını söylüyorsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X