• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 1.5.2008 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benim cihazım newcamd alanı ararken kilitleniyor.yeni bir server bilgilerini girdiğimde kaydet diyorum newcamd alanı aranıyor diyor ve öylece kalıyor cihazı ancak arkadan açıp kapatınca kullanabiliyorum

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar iki gündün bu EUROSPORT HD 11278 / 27500 V S2 kanalı ile uğraşıyorum bir türlü bulamadım tp yükarıdaki gibi önceden var ama bende sinyal yok.tp yi siliyorum yeniden ekliyorum olmuyor üç defa fabrika ayarlarına çevirdim birinde hazır kanal listemi usb den attım tpyi sildim yine olmadı.birindede sıfırdan arattırdım yine bulmadı.kanal ekleme bölümünde 11278 / 27500 V S2,2/3,dvb s2, pilot hem açık hem kapalı denedim.burdaki yazdığım dan başka tp yi enaz 9 aşağı 9 yükarıya kadar bütün ihtimalleri denedim ama sinyal yok.şu an hotbirdte 35 tane hd yayın var ve sifreli.ustalardan yardım istiyorum lütfen bana bir fikir verin.belkide gözden bir birşey kaçırdım bilmiyorum.

Yorum yap

• allah senden razı olsun kardeş hepsini yazıyorum eve gidince aynısını deneyeceğim.teşekkürler.bir sorum daha olacak kardeş bu tp yi kanal ekleme bölümünden yeni tp ekle var ordanmı yaptın yoksa kalite olmayan bir tp nin üstünemi kayıt yaptın.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          allah senden razı olsun kardeş hepsini yazıyorum eve gidince aynısını deneyeceğim.teşekkürler.bir sorum daha olacak kardeş bu tp yi kanal ekleme bölümünden yeni tp ekle var ordanmı yaptın yoksa kalite olmayan bir tp nin üstünemi kayıt yaptın.
          Hafızada vardı.Ama tp ekle bölümünden ekleyebilirsin.

Yorum yap

• [QUOTE=Tasarım;317958]1)softcam dosyalarına artık server bilgilerini girerek arkadaşınıza sadece softcam dosyası yollayarak server bilgilerini güncelleyebilir,her seferinde server bilgi girişinden kurtulup bol bol test yapabilirsiniz.

ricam olacak. örnek bir server bilgilerini içeren softcam yaparmısınız?

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              1)softcam dosyalarına artık server bilgilerini girerek arkadaşınıza sadece softcam dosyası yollayarak server bilgilerini güncelleyebilir,her seferinde server bilgi girişinden kurtulup bol bol test yapabilirsiniz.

ricam olacak. örnek bir server bilgilerini içeren softcam yaparmısınız?
              HDTV dosyalarının içerisinde var istediğin dosya.

Yorum yap

• yboru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hafızada vardı.Ama tp ekle bölümünden ekleyebilirsin.
                kardeş aynısını dendim sinyal geldi.iki kanalda ses var diğerlerde ses yok.görüntü süper.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  HDTV dosyalarının içerisinde var istediğin dosya.
                  teşekür ediyorum.softcam ın içine bakmamıştım.nihayet yaptım sağolun.bir ricam daha olacak? softkey e server bilgilerimizi yazınca diğer yazılı bilgileri kaldırmakmı gerekiyor? 2 bilgi yani hem ağ ayarlarında hemde softkeyde de bilgi olunca sanki biraz geç açıyor."şifreli veya sorunlu kanal"uyarısından sonra açıyor?
                  hoşçakalın,hep başarılı olun.

Yorum yap

• Softcam içerisindeki iki dosyada atılacakmı

ikisini de attım

showtime açmadı
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• slm yeni yazılımı yükledim fakat usb içerisindeki dosyaları ekranda görüyorum fakat dosyalar açılmıyo (jpg ve mp3 ) ayrıca usb içerisine kayd edemiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum yap

• arkadaşlar deneyen varmı? resim dosyasını görüyorum fakat açamıyorum ..

Yorum yap

• Arkadaşım forumu incelesedin mp3 jpg ve usb kayıtın cihazda daha olmadığını ve herkesin bunları büyük bir merak ve sabır içinde beklediğini görürdün.Ana yazılım çıkıncaya kadar bekle.En sonunda muradımıza ereriz merak etme.2,5 aydan beri bekliyoruz.Ustatlar bu konularla ilgileniyorlar.

Yorum yap

• ok saol o kadar çok özelliği varki hangi birini inceliyim ,bys kolay gelsin.

Yorum yap

• erkan505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              slm yeni yazılımı yükledim fakat usb içerisindeki dosyaları ekranda görüyorum fakat dosyalar açılmıyo (jpg ve mp3 ) ayrıca usb içerisine kayd edemiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
                              usb içindeki dosyayı zaten açmaz.. sadece softcam ve hd2000 yazılımlarını açıyor. jpg veya mp3 lerı açmaz. kayıt özelliğide yok cihazın
                              bu özellikler ileride çıkmasını beklediğimiz yazılımlarda olabilir.

Yorum yap

• erkan505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                slm yeni yazılımı yükledim fakat usb içerisindeki dosyaları ekranda görüyorum fakat dosyalar açılmıyo (jpg ve mp3 ) ayrıca usb içerisine kayd edemiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
                                şu anda (jpg ve mp3 ) dosyalarını açamazsın çünkü öyle bir özellik daha eklenmedi.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X