• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cprworks modül hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cprworks modül hakkında

arkadaşlar ben modüllü digitürk abonesiyim next2000 cihazımda izliyorum fakat son günlerde yayınları izlerken donmalar var donma yaptığında kanal şifreli veya sorunlu diyor 10 saniye sonra açılıyor 2-3dakika sonra gene aynı şekilde izleme zevkini bozuyor kanal değiştirdiğimde düzeliyor ardından gene aynı menüden bakıyorum modül cw olarak okuyor ama zannedersem kartı modül okuyamıyor.bu acaba modülldenmi kaynaklanıyor yazılımı eskimiş olabilirmi modüle yazılım nasıl atabilirim ekipmanları nelerdir teşekkürleratla:
    NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Cihazın emusu açık ise onunla çakışma yapabilir.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

açık üstad çare olarak ne yapmam lazım usta modüle yazılım atmam çare olurmu
      NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

modülünde arızalanmış olabilir arkadaşım...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

genelde modul arızalanınca o şekılde oluyor arkadaşım

Yorum yap

ya arkadaşlar bende orıon modül var bundada aynı şeyi yapıyor ben diyorumki bu modüllere yazılım atsak düzelmezmi

Yorum yap

Eğer yazılımını 4.00.008 ise bu tür sorunlar olabilir, yazılımınızın güncellenmesi gerek..
              http://www.digium.tv/index.php?sayfa=hizmet

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X