• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Pvr 11.6.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayin mach 1 üstad, emeginize minnettariz.Lakin sormadan edemeyecegim,acaba Premiereleri acan yazilim sirada olabilir mi???? Tesekkürler.
    :::::::: Fenerbahceli olmak ayricaliktir ::::::::

Yorum yap

• Event Timer ile cıhaz açıp/kapatılıyor. Acaba oraya bir sonraki sürümde USB kaydet fonksyonu eklenebilirmi ? Olursa süper olur.

Yorum yap

• fishuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam öncelikle ellerine sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş. Ben 9000 ci kullanıyordum şimdi bir de 2000 cis usb li aldım. 9000 de kanal değiştirirken izlemek istediğiniz kanalın numarasını tuşladıktan sonra ok tuşuna basınca hemen o kanal açılıyor, 2000 de bu özellik yok rakamı tuşladıktan sonra 2 saniyelik bir bekleme süresinden sonra kanal açılıyor. çok önemli olmamakla beraber bu özellik 2000 lerede de kazandırılabilir mi acaba?
        İzlmek istediğin kanalın numarasının başına 00 eklersen anında geçer. Örneğin: TRT1 kanalı 1. sırada ise 0001 tuşla anında görüntü

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          İzlmek istediğin kanalın numarasının başına 00 eklersen anında geçer. Örneğin: TRT1 kanalı 1. sırada ise 0001 tuşla anında görüntü
          Yanıldın Tasarım, sende yanıldın.

Zira sıfır haricinde herhangibir rakam tuşlamadığın sürece sıfır tuşunu cihaz görmüyor.Evet normalde görmesi lazım.Alışılagelmiş elektronik cihazlarda genelde sıfır tuşu diğer herhangibir rakamdan önce tuşlanabilir.Ondan sonrada tuşlaman gereken kanalı tuşlamak suretiyle daha çabuk sizinde dediğiniz gibi kolayca geçiş sağlanmış olur.Zannediyorum sizdede bahsettiğim genel kullanılış şeklinden alışkanlık kaldığı için öyle zannettiniz ama bu cihazlarda öyle değil.

Evet benimde çoktan beri kafamı kurcalayan konu bu.
          Yani bilgisayarlardaki onaylama görevini yapan ''enter'' tuşunun vazifesini bu tür elektronik cihazlar da okey(tamam) kelimesinin kısaltılmışı ''ok'' tuşu yapar diye bir mantık vardır hep.Dolayısıyle bu cihazdada menülerde değişiklerde gene bu 'ok'' tuşu onaylamak için kullanılır.Ama bu sadece benimde alışkanlık edinmiş olmamdan kaynaklanan kanal numarasını tuşlayınca, değişimi onaylamak için ''ok'' tuşunu kullanmak gereği duymuşumdur ama bu aşamada bu tuş kasdetilen görevi üstlenmekten imtina ediyor.Diyorum arkadaş sen onaylamak için kullanılan bir tuşsun.buraya gelince niye kıvırıyorsun?Oda bana adeta, yahu kardeşim bana bu aşamada bu cihazlarda böyle bir görev vermedilerki yazılımcılar ben yapayım dercesine kendi bildiğini yapıyor gene.Bende seni öyle kullanırım o zaman dedim ve pes ettim.

Diyorumki bende, bu tuşa yapması gereken görevi yazılımcılar verir bir gün gelir.Dolayısiyle o tuşcağızda kıvırmaktan kurtulur diyorum.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• hocam delete fonksiyonu klasör üzerinden görev görmüyor klasörün en altına inmek gerekiyor yani bin ve softcam gibi dosyaları siliyor sadece klasör bos olsa dahi silmiyor düzelirse ii olur
            NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
            atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

• hilaldigital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              pvr yazılımını yükledim gayet güzel çalışıyor astra ve hotbırd uydusunda sorun yok fakat yerli yayınlarda pvr yaptıktan sonra izlemede donmalar ve kesilmeler oluyor bilginize. çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
              sorun yazılımdan değil yayınların sr değerinden ve flashınızın saniyedi yazım hızından kaynaklanıyor.
              HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• fatix67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam delete fonksiyonu klasör üzerinden görev görmüyor klasörün en altına inmek gerekiyor yani bin ve softcam gibi dosyaları siliyor sadece klasör bos olsa dahi silmiyor düzelirse ii olur
                arkadaşım klasörün içindeki dosyaları silebiliyorsun. sonrada klasörü siliyorsun.
                klasör boş olsa dahi silmiyor demişsin ama siliniyor.
                selamlar.
                HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• vaaay yeni yazılım gelmiş biz işlere kaptırınca yakalıyamamışız emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                  Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                  YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                  XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• mach1 hocam yazılım için çok teşekkürler
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210
                    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• fatix67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam delete fonksiyonu klasör üzerinden görev görmüyor klasörün en altına inmek gerekiyor yani bin ve softcam gibi dosyaları siliyor sadece klasör bos olsa dahi silmiyor düzelirse ii olur
                      Siliyor hiçbir sorun yok. Dün kendim bizzat test ettim. Test isimli klasör açtım Usbnin içerisine daha sonra taktım usbyi cihaza ve Teletext tuşuyla hemen sildi.

Yorum yap

• MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yanıldın Tasarım, sende yanıldın.
                        Evet haklısın gözden kaçırmışım. Kumandadan 0 tuşu çalışmıyor. Zero Death Button :ehehe:

Yorum yap

• hilaldigital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          pvr yazılımını yükledim gayet güzel çalışıyor astra ve hotbırd uydusunda sorun yok fakat yerli yayınlarda pvr yaptıktan sonra izlemede donmalar ve kesilmeler oluyor bilginize. çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
                          evet bendede aynı sorun oluyor hotbırd ve sirus uydusunda yapılan kayıtlarda hiç bir sıkıntı olmuyor. demek ki bizim tuksat uydusunun kalitesizliğini burdan da belli oluyor.

Yorum yap

• sevgili ustatlara sevgiler saygılar bir de arkadaşlar farkettinizmi USB den yada kayıttan çıktıktan sonra ekranın sağ üst köşede Live canlı yazıyor

Yorum yap

• arkadaslar tps oto olmayanlar key osyası atsınlar bazen keylerde oynama yabılırsa acmaz mct lerde kayıtta sorun yok bırde son yazılımdan sonra kanal gecıslerı sankı zayıfladı sınyal gelıyorda yayını hemen acmıyor sızdede aynımı

Yorum yap

• rasputin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                evet bendede aynı sorun oluyor hotbırd ve sirus uydusunda yapılan kayıtlarda hiç bir sıkıntı olmuyor. demek ki bizim tuksat uydusunun kalitesizliğini burdan da belli oluyor.
                                Bozuk kayıt olmaması için kullandığınız Flaşdisk yazma hızı en az 5mb/sn olması lazım Türksat ile alakası yok. Yazma hızı düşük hafızlama sistemlerinde, Avrupa yayınlardada mozaikleşmeler olur , ilk 15-20 saniye düzgün gider sonra bozulur....Selamlar....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X