• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

free iptv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• free iptv

next 2000 hd cihazıma son yazılım uydudan yüklemeden önce yedek aldım.yazılımı yükledikten sonra free ipt listemin olmadığını gördüm.acaba almış olduğum yedekte (userdata.ndb ) dosyasında free iptv duruyormudur?

BORDELLO Nickli Üyeden Alıntı
    next 2000 hd cihazıma son yazılım uydudan yüklemeden önce yedek aldım.yazılımı yükledikten sonra free ipt listemin olmadığını gördüm.acaba almış olduğum yedekte (userdata.ndb ) dosyasında free iptv duruyormudur?
    - Kumandanın üzerindeki IP TV tuşuyla free ip tv bölümüne girdikten sonra mavi tuşla güncelleyin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
      - Kumandanın üzerindeki IP TV tuşuyla free ip tv bölümüne girdikten sonra mavi tuşla güncelleyin.
      olmuyor hocam daha açık bir şekilde izah edermisiniz

Yorum yap

cihaza her yeni yazılım atmamda cihazı kesinlikle daha stabil çalışması için fabrika ayarlarına sıfırlıyorum sonra tekrar uydu kurulumlarımı yapıyorum kanallar yüklendikten sonra flash içinde sakladığım Free IPTV adreslerimi USB yi cihaza tanıttıktan sonra seçim yaparak mavi tuşla yüklüyorum hiçbir sorunla karşılaşmıyorum hiçbir zaman yedek almıyorum böyle bir deneme yapmanızı tavsiye ederim.

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

iptv

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
          cihaza her yeni yazılım atmamda cihazı kesinlikle daha stabil çalışması için fabrika ayarlarına sıfırlıyorum sonra tekrar uydu kurulumlarımı yapıyorum kanallar yüklendikten sonra flash içinde sakladığım Free IPTV adreslerimi USB yi cihaza tanıttıktan sonra seçim yaparak mavi tuşla yüklüyorum hiçbir sorunla karşılaşmıyorum hiçbir zaman yedek almıyorum böyle bir deneme yapmanızı tavsiye ederim.

Saygılar
          katkınız için teşekkür ederim.deneyince sonucu yazarım.
          iyi çalışmalaryoy:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X