• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Internet Bağlantı Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Internet Bağlantı Sorunu

YARDIM LTFEN benim bilgisayar NEC leptop kablosuz balantı var bir müdedet sonra interneten kopiyo sebebini birtürlü anlayamadım neden bigisayar yepyeni 7 günlük.
    İnternete girmekiçin balantıyı kesip açıyom ondansonra düzeliyo ve 5 dk.kulanma tekrar kopiyo.
    :yazyaz::yazyaz:

ismailozgur68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YARDIM LTFEN benim bilgisayar NEC leptop kablosuz balantı var bir müdedet sonra interneten kopiyo sebebini birtürlü anlayamadım neden bigisayar yepyeni 7 günlük.
    İnternete girmekiçin balantıyı kesip açıyom ondansonra düzeliyo ve 5 dk.kulanma tekrar kopiyo.
    arkadaşım burası pc bölümü değilki uygun bölüme yazarsan daha iyi cevap alırsınız

Yorum yap

Konu uygun bölüme kaydırıldı.

Yorum yap

modeminle pc arasında iletişim kopukluğu yaşanıyor olabilir...
        wireless bağlantılarda bu tip şeyler olabiliyor bu nedenle wireless modem alırken iyi bir marka tercih edilmeli....

Yorum yap

ismailozgur68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          internet bağlantısı gittiğinde aynı anda yerel ağ bağlantısı da gidiyor mu ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X