• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next9000ultra 30 agustos tps auto yazılımı...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çıkan herşey yada destek ilk önce Next 2000 serilerinde çıkıyor...

Yorum yap

mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Çıkan herşey yada destek ilk önce Next 2000 serilerinde çıkıyor...
      öyle düşünmemek lazım arkadaşım saglıklı yazılım olsun ama sonunda çıkıyor nevcamd1 gibi bi avantajımız var yeni yazılımlarda çıkınca veriliyor

Yorum yap

Arkadaşlar Merhaba,
        Güzel bir site, emeği geçen herkese teşekkürler...
        9000xcam ultra aldım, arkadaşlar sağolsunlar programları yüklediler, dün gece pek bir şey izleyemedim...
        Update ediyor ancak sonra Şifreli Kanal ifadesi geliyor...
        Sanırım NEXT9000ULTRA_050607.nle i yüklediler, acaba bana öneriniz olabilir mi?
        Ayrıca SoftCam programını mutlaka yüklemeli miyim?
        Şayet çok fazla olmayacaksam, 9000Xcam Ultra ile ilgili ve bugün itibariyle (15.11.2007) yüklenmesi gereken tüm programlar, .nle, .bin, .exe 'ler nelerdir acaba?
        (Çabuk öğrenirim, bir kaç denemeden sonra emin olun yük olmam size, teşekkürler)

Yorum yap

dostum 22 08 2007 tarihli yazılımı yükle ardındada sofcam dosyasını yükle sorunsuzizle
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X