• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MACH 1.CCCam & NEWcamd .SERVERDE. AÇAN. PAKETLER HAKKINDA .BİLGİ 26.03.2013

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

aşıklar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam hocam servere nasıl üye olabılırım süre nekadar ve ücret nekadar
    üye olmak için mach1 hocaya pm atarsan eyer serverle ilgili bilgiler gelir arkadaşım ücretler çok uygun

Yorum yap

hocam serverde bulunan hotbird pakıtını nasıl izliyecem

Yorum yap

evde internet yoksa farkedermı

Yorum yap

evde internet yoksa farkedermı
          Evde olmasi gerekmez ama herhangi bir yerden baglanti olmadan paylasim yapamazsiniz.Kisa araliklarla gönderilen sifreleri alamayan cihaz kanallarini seyredemezsiniz.Yani nereden olursa olsun cihazin internete baglanmasi gerekli.

Yorum yap

hocam serverde bulunan hotbird pakıtını nasıl izliyecem
            mach1 hocaya pm at serverle ilgili gerekli bilgiler gelir

Yorum yap

hocam banada bir pm atarmısın? fiyat ve servera erisim nasil olacak

Yorum yap

yavuz344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam banada bir pm atarmısın? fiyat ve servera erisim nasil olacak
                mach1 hocaya pm at cevap gelecektir gerekli açıklama verilir sonra

Yorum yap

mach1 hocam fiyat nedir bi pm atarmısın 2000 cx süper plusa olurmu

Yorum yap

konudakı server

sayın mach1 hoca burada gorulen server nedir ben belgesel içerikli kanalları seyrediyorum nasıl kullanıcam benim turksat ve hotbırd olmak üzere iki canak var bilgilendirirseni sevinirim...teşekkürler

Yorum yap

fikretakolsun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın mach1 hoca burada gorulen server nedir ben belgesel içerikli kanalları seyrediyorum nasıl kullanıcam benim turksat ve hotbırd olmak üzere iki canak var bilgilendirirseni sevinirim...teşekkürler
                      serverde açan yayınlar 1 nolu mesajda yazıyor üyelik için mach1 hocaya pm at sana serverle ilgili bilgiler gelir

Yorum yap

selam mach1 hoca serveri nasıl izlerim

Yorum yap

pm

hocam yeniyim yardımcı olurmusunuz pm nasıl atacam ve internetten bağlantısı yaptıgımzaman devamlımı baglı kalacak internete uydu teşekkürler

Yorum yap

fikretakolsun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam yeniyim yardımcı olurmusunuz pm nasıl atacam ve internetten bağlantısı yaptıgımzaman devamlımı baglı kalacak internete uydu teşekkürler
                            mach1 niçki üstüne tıkla orada mach1 özel mesaj yazar ordan önce pm at üyelik için serveri izlemek için internet baglı olacak yoksa seyredemezsin +cihaz tüm gün internete baglı kalsan bile çok az kota harcarsın

Yorum yap

askero55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam mach1 hoca serveri nasıl izlerim
                              mach1 hocaya pm at sana üyelik için bazı bilgiler gelir tabi cihazın bu işe uygunsa eyer

Yorum yap

pm atmaya çalistim ama olmuyor kendisi bana mesaj gonderebilirmi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X