• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sayın Mach1 Hocam

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sayın Mach1 Hocam

Daha önceki demeçlerinizde public olan her sistem next receiverlarında olacak
    denmişti.Ben yanılmıyorsam siz ve sayın doktor öyle söylemiştiniz.Hiçbir next kullanıcısı mağduru söz konusu olmayacağını dile getirmiştiniz.Next cihazı kullanmaktan şahsen ben çok memnunum.Ben çevremdekileri next kullanmaya ikna ettiğim için şuanki mağduriyetimizden dolyı çevrem bana sitem ediyor.Sadece bu husus beni ilgilendirmiyor forumdaki tüm next kullanıcıları aynı
    durumda olduklarını vurguluyorlar.Bu konuya next kullanıcılarını memnun edecek şekilde bir çözüm getirmenizi bizzat ben saygılarımla rica ediyorum.Ayrıca sizi ve Sayın doktoru her zaman yaptıklarından dolayı takdir ediyorum.Bu konuya yapıcı bir yaklaşımla yaklaşacağınızı umuyor saygılar sunuyorum.Bir next fanatiği

Sevgili @hbsezen @mach1 hocaya hitaben yazmışsın gerçi ama ben yazdıklarından bi mağduriyet yaşadığını seziyorum.Ben de bir next kullanıcısıyım ama şu an için hiçbir konuda next in geri kaldığını düşünmüyorum.Eğer kasteddiğin mağduriyeti doğru anladıysam onu hiç bekleme.Ustalar bu konuda tavırlarını net bir şekilde gösterdiler zaten.
    Saygılar
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

public olan her sistem next receiverlarında olacak denmişti kim demiş bunu ? yada public olan derken tam hangi paketi kastediyorsunuz onu bir yazında esas istediğinizi japon jstv vs yoksa başka malum paketmi anlaşılsın iyice...Premier emu hazır şu an daha sonra vereceğim d+ zaten açık tps key elle girerek açık saat başı cabolar key gelince elle girince açacak hiçbir eksiğimiz yok ...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

alman premiere icin yazilimlar hazirmi hocam?
        vaybee! cok sahol usta!

Yorum yap

Forum kurallarını okumadınız galıba defalarca soylenen kelımeler bunlar hıc kımse yapmak zorunda degıl o malum kanallar cozuldu emuya konacak dıye bır kaide yok arkadaslar lutfen daha anlayıslı olunuz

Konu kapatılmıstır
          LUTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ

Yorum yap

Doktor ve mach1 hocalarımız herzaman gerekeni yapıyorlar ve next in hiçbirseyden magdur oldugunu düşünmüyorum!Artı yeni gelecek cihazlarıda bir gorseniz daha da zevk alacagınızndan eminim next ten.saygılar...
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Digiturkü illegal seyredememekse mağdur olmak hiç umurumda değil bizden dt ile ilgili bugüne kadar birşey alan olmadığına göre yıllardır bundan sonra olmayacak alamayacak yabancı kanallar varken yerli ıvır zıvırlarla işimiz olmaz zaten haa yok açık açık soramayıp dt değil biz diğer bazı sirius jstv vs leri istiyoruz w3 önemli değil fikrinde ortak karara varılırsa onu belki yaparız ama sabırları sınırları zorlamayın ne bu forumdan nede bizim olmadığımızı sandığınız diğer forumlarda yok birilerini adamı yok ortak yok atarız satarız tavsiye etmeyiz nextin öyle günü birlik salak oyunlara reklamlara ihtiyacı yok hiçbir zamanda olmadı bu tip yazılar ile biryere varamazsınız yıllardır verilen gece gündüz hizmetede nankörlük yapamazsınız yaptırtmayız kimseye bunu iyice kafanıza sokun gaz vererek vs ilede biryere varamazsınız boşa zamanınızı harcamayın ne verirsek onu alır kullanırsınız yıllardır olduğu gibi .....Konu kapanmıştır..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X