• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

10000xfta yazılım atma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 10000xfta yazılım atma

koca saitede 10000 xfta ya birtane bile yazılım yükleme programı bulamadım nasıl yükleneceğindense gerekli programları siteye ekleseniz daha iyi olur

YAZILIM YÜKLEME

UYDU ALICISI VE BİLGİSAYARIMIZ ARASINDAKİ BAĞLANTIMIZI RS 232 KABLOSU İLE SAĞLIYORUZ.

PC de yüklediğiniz tool programı Upgrade.exe yi çalıştırın. Bu programın ana menusu ekranda görünecektir.

“Setup Comm” tuşuna basılmasıyla Upgrade menu de port seçenekleri olan bir pencere çıkar, PC de hangi port kullanılacaksa o portu işaretleyin.

Cihaz ve bilgisayar arasındaki bağlantı kurulmuştur.

Port doğru seçilmişse, ana menude o anda cihazda geçerli olan yazılım versiyonu görülecektir.

Yazılım güncellemek istiyorsanız “Upgrade Software” tuşuna basın

Açılan pencereden cihazınıza uygun yazılımı seçiniz.

Aç'ı (open ) tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlamıştır.

er642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koca saitede 10000 xfta ya birtane bile yazılım yükleme programı bulamadım nasıl yükleneceğindense gerekli programları siteye ekleseniz daha iyi olur
    bunu görmedinmi
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

aramadıki görsün... eğer bu sitede de bulamadıysa.... ama şunu bulamamıştır onu anlarım... oda yeni yazılım..... işte o doğru... malum 10000 serisi ....

Yorum yap

arkadaşlar ye-10000xcı bir türlü rs232 kablosuyla baglantı kuramadım indirmedigim yükleme programı kalmadı kablo da saglam başka makinede yazılım atıyor çözemedim bir yardım

Yorum yap

com u ayarladınmı arkadaşım
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            com u ayarladınmı arkadaşım

ewet caom ayarı kablo degiştirdim ne yaptıysam olmadı gıcık bir makine 12500fta alıyor 10000cı tık yok be

Yorum yap

bilgisayarın com girişleri resetle
              UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

com girişlerini nasıl resetliyeceğini anlatta öğrensinler.... herkes bilmiyebilir... teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X