• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tiger güncel yazılım ne zaman?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tiger güncel yazılım ne zaman?

iyi günler arkadaşlar sayımız az olduğundan mıdır yoksa next cihazı önemsemiyor mu bilmiyorum ama destek sitesinde neredeyse bütün cihazların yazılımları güncellendi ama tigerın yazılımından hala bir haber yok üstüne üstlük nexte problemlerle ilgili gönderilen mailllere de ne işlem yapıldığına dair bir geri dönüş yapılmıyor sebebini yada neler olup bittiğini bilen var mı?

bu cihaza neden yeni yazılım çıkmadığını bu konuyu okuyan kitle sayısı ve cevap bile vermeyi düşünmeyen müşteri profilinden anlayabilirsiniz. 27 okuma sıfır cevap....sözün bittiği yer.

Yorum yap

ben de almayı düşşnüyordum ama ya makine tıkır tıkır çalışıyor kimseden ses yok ya da kimse almadı bu makineyi forumlarda dolaşan yok alalalla..

nasıldır bu makine? alan kullanan arkadaşlar ne derler.. d samart paketi ile alıp kullanalım mı görüntü nasıl takılmalar buglar var mı ???? varsa bir bilen........................

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı
        bu cihaza neden yeni yazılım çıkmadığını bu konuyu okuyan kitle sayısı ve cevap bile vermeyi düşünmeyen müşteri profilinden anlayabilirsiniz. 27 okuma sıfır cevap....sözün bittiği yer.
        slm bence chz yazılımı bir çok kullanıcının istegi dogrutuda ufak tefekte olsa düzeltmeler olabilir. ve sizce proplem varsa yazın ar-ge bu konularıda bildirelim . saygılar

Yorum yap

mustafakenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben de almayı düşşnüyordum ama ya makine tıkır tıkır çalışıyor kimseden ses yok ya da kimse almadı bu makineyi forumlarda dolaşan yok alalalla..

nasıldır bu makine? alan kullanan arkadaşlar ne derler.. d samart paketi ile alıp kullanalım mı görüntü nasıl takılmalar buglar var mı ???? varsa bir bilen........................
          slm chz ben test ettim bence güzel ve bir çok özelligi var d-smart paketinde hd yayınları 1080p destegide mevçut dur. yazılım internet üzerinden ag balantısındanda güncelli biliyorsun . usb kanal listesini ve xxx leri çok kolay yüklüyorsun .ben tavsiye ederim....

Yorum yap

kanal geçişleri yavaş diyorlar rahatsız edecek kadar mı ben de 2000 cx plus var o hızı aramamak lazım mı??

Yorum yap

tek-ser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm bence chz yazılımı bir çok kullanıcının istegi dogrutuda ufak tefekte olsa düzeltmeler olabilir. ve sizce proplem varsa yazın ar-ge bu konularıda bildirelim . saygılar
              sayın tek-ser forumdaki diğer konuları inceleyecek olursanız tiger sorunlar kısmında hataları yazdığımı ayrı başlık olarak idman tv problemi ve AC3 ses problemi ile ilgili konu başlıklarını kullanıcıların bilgisine sunduğumu şahsen next destek iletişim posta kutusuna hataların bir özetini belirten mail attığımı forumlarda verilen emuların tiger için geçerli olmadığını hex decimal kodlamanın yayın frekanslarını karşılamadığını ilk ben yazmışımdır telefon hattından problemleri bildirdiğimi de eklersek kanımca ben üstüme düşeni fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. maalesef next destek servisine gönderdiğim maile cevap dahi verilmediğini de ilk başlıktan da görebilirsiniz. birazda diğer arkadaşlar problemleri ilgili yerlere iletirlerse yazılım hataları daha çabuk düzeltilir. (19500 kullanıcıları durmadan yazdılar sonunda yeni yazılımlarına kavuştular.)

Yorum yap

Selam
                Tüm Yazdığın sorunlar arge iletilmiştir.
                HTML-Kodu:
                next destek attığınız mailler dahil
                En kısa zamanda yeni yazılım çıkartacaklar.

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın tek-ser forumdaki diğer konuları inceleyecek olursanız tiger sorunlar kısmında hataları yazdığımı ayrı başlık olarak idman tv problemi ve AC3 ses problemi ile ilgili konu başlıklarını kullanıcıların bilgisine sunduğumu şahsen next destek iletişim posta kutusuna hataların bir özetini belirten mail attığımı forumlarda verilen emuların tiger için geçerli olmadığını hex decimal kodlamanın yayın frekanslarını karşılamadığını ilk ben yazmışımdır telefon hattından problemleri bildirdiğimi de eklersek kanımca ben üstüme düşeni fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. maalesef next destek servisine gönderdiğim maile cevap dahi verilmediğini de ilk başlıktan da görebilirsiniz. birazda diğer arkadaşlar problemleri ilgili yerlere iletirlerse yazılım hataları daha çabuk düzeltilir. (19500 kullanıcıları durmadan yazdılar sonunda yeni yazılımlarına kavuştular.)

Next&NextStar ile ilgili dilek, şikayet ve isteklerinizi resimde bulunan telefon numarası veya mail adresine iletebilirsiniz. Diğer adreslerin Next ile herhangi bir ilgisi yoktur.

Yorum yap

bu cihazı aldım son yazılım yüklü ama paylaşımda sinyal yok sorunu ve donmalar yapıyor.usb kayıt çalışmıyor.kilitlenmeler var.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı

Next&NextStar ile ilgili dilek, şikayet ve isteklerinizi resimde bulunan telefon numarası veya mail adresine iletebilirsiniz. Diğer adreslerin Next ile herhangi bir ilgisi yoktur.
                      zaten bende aynı şeyi söylemişim. Yazdıklarımdan farklı bir anlam mı çıkıyor?
                      birazda diğer arkadaşlar problemleri ilgili yerlere iletirlerse yazılım hataları daha çabuk düzeltilir. hepinize iyi günler amacımız daha iyi bir cihaza sahip olmak yani üzüm yemek

Yorum yap

ben de aldım bu akşam bir tiger bakalım ne çıkacak bahtımıza burada pek iyi bir tablo çizilmemiş ama ben sadece d smart kullanmak için aldım gibi herhalde bana fazla dokunmayacak hehehe
                        ama çok uzun zamandır hatalara rağmen yazılım verilmemeesi pek hayra alamet değil gibi...18500 lerin mkv oynattığı bile yazıldı nasıldır kullanışlı mıdır bimiyorum ama inş. gözden çıkarılan makineler arasına girmez bir süre daha ya da sıkıntılar düzeltilmeden diyelim inş...

Yorum yap

makineyi alıp ben gibi sabahlayan arkadaşlar varsa ....söyleyeyim sabahlamasınlar. Şunu fark ettim. eve geldiğimde müthiş canım sıkıldı bazı kanallarda sinyal yok diyor bazılarında ise kilitleniyor. evt sayısını unuttum kilitlenmelerin o kadar yani. aç kapa bir de uzun sürüyor biz sabahı bulduk sinirlendim yeni yazılımı attım düzeldi gibi oldu bu sefer görüntü de sıkıntılar gözüme takılmaya başladı. evde hala kullandığım cx plus makinemden sd yayınları güzel bir kere hakkıını yemeyeyim.. ama kanal logolarında logo kenarlarında ve kanal isimlerinde ya da o andaki yayının ne olduğunu belirtir yazılarda dehşet bozulma var ilginç... görüntüler güzel olmasına rağmen...
                          d smart kartla kullanıyorum takılma falan yok ama arkadaşın evine götürdüm orda deneyleim diye makine yine kilitlenmeye başladı. ama açılmamacasına... açılıyor tık yok... mecbur anten fişini ve elektrik fişini çekiyoruz sonra kanalı değiştiriyoruz o zaman açılıyor sebebini bulduk meğerse makine-- ne alakaysa-- lnb seçermiş. yeni lnb ye uyum göstermek için tekrar kanal taratman gerekiyormuşş enteresan ama kanal taratınca kilitlenme olayı kalkıyor.. her lnb değiştirdiğinde yapmak lazım ben bi zatihi 3 sefer yaptım..
                          eksileri.... kanal geçişleri yavaş... bazı kanallar geç açılıyor her ne hikmetse... bir de seste bir problem var diğer makinem 5+1 hoparllör setinde 5+1 ses dağıtımını yaparken bu makineden ac3 aç kapa bişey farketmedi ses gelmiyor 5+1 e..... makinenein açılması çok uzun sürüyor...
                          yeni yazılım olsa çok iyi olacak vesselam...

Yorum yap

donanim olarak fena makine degil, ancak yazilim ile duzeltilmesi gereken birkac sorun var. ilk aklima gelenler: kilirlenme sorunu ( bu cihaz sık sık kilitleniyor ve cihazin fişini çekip tekrar takana kadar devam ediyor), kanal geçişleri diger modellere gore cok hantal, paylaşim srabil ancak kanallari geç açıyor ( dobratechin actigi bazi kanallari hic acmiyor), bazi kanallarda zaman zaman sinyal yok sorunu oluyor.. bunlar duzeltilirse hakkaten cok kaliteli bir makine olacak..

Yorum yap

ben de aldığım ilk gün saatlerce kilitlenme sorunu le uğraştım sonra çözdüm olayı makine kesinlikle lnb tanımak istiyor... kendi çanağında takılı olarak yeni yazılım at ya da fabrika ayarlarına dön.kanalları da kendin tarat o zaman kilitlenme olmuyor ben 5-6 gündür kullanıyorum tek kilitlenme olmadı dediğim gibi yapınca. ama ilk gün makieneye yazık olacaktı atacaktım aşağıya onlarca defa kilitlenmişti..yan komşuya götürdüm gene kilitleniyor anladım ki her gittiği yerde taratmak gerekiyor kanalları..

yeni yazılım şart gibi kanal geçişlerinde sete çıtlama oluyor, açılış oaha dedirtiyor kanal geçişleri hızlnırsa oy oy... ama makine sd yayınları da çok çok iyi gösteriyor... c650 samsung var bende eski makienm cx plus ı yuv girişinden kullanıyordum aralarında dağlar kadar fark oldu.. çok daha net.... ilgilenenlere duyrulur...........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X