• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus X serisi 29.3.2006 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emeğinize sağlık..teşekkürler..

Yorum yap

emeği geçenlerin ellerine sağlık

Yorum yap

teşekkür ederim

Yorum yap

Hocam Teşekkürler Elinize Sağlik.

Yorum yap

Sayın hocam eminim sizlere bilinen ve konuşulan sorular da soruluyordur..ama ben hiç biryerde konusunun açılmadığı ve gündeme gelmeyen bir şey sormak istiyorum,,ben harddiskli kayıt yapabilen bir DVD cihazı aldım.ama bu cihazla şifreli yaynları kayıt yapamıyorum,,bunun için ni yapmam gerek..

Yorum yap

eline ve emegine sağlık

Yorum yap

ellerinize ve beyninize sağlık MACH1 hocam.....
                hayırlı yolculuklar, güle güle gidip gelirsiniz inşallah...

Yorum yap

Her yazılım bizi bir ayrı mutlu ediyor...
                  Sağolasın hocam...
                  Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                  Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Gerçekten @mach1 hocam bir harika her yazılım ayrı bir güzel.Ayrıca anlattığı kadarı ile gerçekten auto update ise bu çok harika bir olay..Daha yeni yazılımı yükleme fırsatım olmadı ama hemen yüklicem...Çok kral bir yer burası.....Bütün ekibe sonsuz teşekkürler....Ellerinize sağlık...Elleriniz dert görmesin arkadaşlar....Saygılarımla...
                    ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
                    >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Yorum yap

Yardım

hocam; 5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X CI PLUS INF607c032906 MO10[1].00.zip yazılımını cihaza yükledim.

yüklemede hata yaptığımdan cihazım kilitlendi ve ekranda E 330 yazıyor cihazı açamıyorum. tekrar yazılım attım fakat yine 330 yazı yor ve cihaza müdahale edemiyorum.cihaz kilitlendi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

cihazın markası next 2000 x cı plus

Yorum yap

Elinize sağlık, teşekkürler.

Yorum yap

vatan028 Nickli Üyeden Alıntı
                            hocam; 5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X CI PLUS INF607c032906 MO10[1].00.zip yazılımını cihaza yükledim.

yüklemede hata yaptığımdan cihazım kilitlendi ve ekranda E 330 yazıyor cihazı açamıyorum. tekrar yazılım attım fakat yine 330 yazı yor ve cihaza müdahale edemiyorum.cihaz kilitlendi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
                            yazılım doğru atılmış,cihazınızı tv'ye takın gerekli ayarları (diseq,uydu v.s)yapıp kanalları taratın ve seyretmeye devam edin...
                            Forum Kuralları

Yorum yap

bende de tps kanalları a&#231;ılmıyor neden acaba?polsat lar ok ama &#246;tekiler yok..&#252;z&#252;ld&#252;m şimdi acaba neden?en son softcamleride attım ama....hadi hayırlısı..bu olayı benden başka yaşayan var mı acaba?ya da bu sorunla karşılaşıp &#231;&#246;zen var mı?cevaplar i&#231;in şimdiden thx....saygılarımla....
                              ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
                              >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Yorum yap

ercev Nickli Üyeden Alıntı
                                bende de tps kanalları açılmıyor neden acaba?polsat lar ok ama ötekiler yok..üzüldüm şimdi acaba neden?en son softcamleride attım ama....hadi hayırlısı..bu olayı benden başka yaşayan var mı acaba?ya da bu sorunla karşılaşıp çözen var mı?cevaplar için şimdiden thx....saygılarımla....

30 mart tarihli key dosyasını mı yüklediniz

yoksa yazılımla beraber verilen dosyayı mı acaba

multiler günlük olarak key değiştirdiği için key dosyasını yeniden atmanız gerek yada

keyi elle gireceksiniz :ters::ters::ters:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X