• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Inpax 5100

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Inpax 5100

ustalar yardım edin inpax 5100 cihazımı flashfxp ile pc me baglantı yaptım var tubox config ve newcamd icine girdim 755 yaptım edit yaptım ve server bilgilerimi girdim ücretli server ama kanallar acmıyor 9000 de denıyorum server acık ama inpaxda acamadım bır yerde hata mı yapıyorum acaba mavi tusdanda newcamd beta 6.10b sectim eksigim varmı yardım edin .150 here comes the drectory listing
    226 drectory send ok ıkı böyle yazılar cıkıyor alta sayıyor sonra timeaout attention coonetting lost yazısı cıkıyor

cihazım ınpax olsa yardım etmeye çalışırdım....

kolay gelsin...
    Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

neden açamsın ki sen sadece verilen server bilgierini ftp ile deilen klasöre gönderip çıkacaksın
      hepsi bu cccam sever klasörü var/ etc'ye atarım ve cccamd 1.7.1 indiririm ok
      ama sanırım sen bu işi yalnış yapıyorsun
      nedeni ise hangi camı kullanıyorsan addonstan indireceksin mavi panelden ve en son en üste softcamkarşısı mgacam 24 ie onu se-çeceksin newcamd ise onu indirip ordan seçeceksin ki server açılsın kanalar gelsin yalnız bilgileri ftp ile göndermek yetmez comman infaresağ sol tuşla newcamd seçili olacak
      kolay gelsin
      MSN DURUMU::

Yorum yap

amigo1907 Nickli Üyeden Alıntı
        ustalar yardım edin inpax 5100 cihazımı flashfxp ile pc me baglantı yaptım var tubox config ve newcamd icine girdim 755 yaptım edit yaptım ve server bilgilerimi girdim ücretli server ama kanallar acmıyor 9000 de denıyorum server acık ama inpaxda acamadım bır yerde hata mı yapıyorum acaba mavi tusdanda newcamd beta 6.10b sectim eksigim varmı yardım edin .150 here comes the drectory listing
        226 drectory send ok ıkı böyle yazılar cıkıyor alta sayıyor sonra timeaout attention coonetting lost yazısı cıkıyor
        arkadas cok yanlıs yapiyor coooook

senın ne ısın var 755 lerle bılmem nelerle

sorunu hallettin mi?

Yorum yap

Konu başlığı düzeltildi. Lütfen yeni başlık açarken kurallar gereği cihazın sorunuyla ilgili bir başlık açın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X